| Ionellaa a întrebat:

Am o problema…am stat cu un baiat timp de 9 luni. dupa aceea ne-am despartit…iar dupa o luna ne-am impacat iar, insa de data asta a spus sa fie secreta, insa eu i-am spus prietenei mele cele mai bune, iar el a aflat si acum nu stiu cum sa il fac sa ma ierte…Ajutati-ma va rog…dau fundapuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Dariiia a răspuns:

Un sfat happy
Nu ti-o zic din rautate, ti-o zic din propria experienta
Are pe altcineva, tot timpul sa stii.
Cand un baiat iti spune sa fie secret, e clar ca te inseala. Insa, tu faci cum vrei happy
Eu doar ti-am dat un sfat care sper sa-ti fie de folos.
Si referitor la partea cu iertatul
Daca nu te v-a ierta, nu iti bate capu oh go on
Nu te merita :*
Trebuie sa fii tare, sa lupti, mai sunt o gramada de baieti :*
Iar daca te intreaba de ce i-ai spus prietenei tale, spune-i ca e normal sa-i spui si ei, deoarece sunteti cele mai bune prietene.
P.S [ nu aveti secrete una fata de cealalta]
Sper ca ti-am fost de folos!
Bafta! :*

3 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Daca ti-a propus sa srati pe ascuns inseamna ca are pe alta
Nu iti lasa cea mai buna prietena pentru un baiat si mai ales care iti propune sa aveti o relatie pe ascuns, de fapt oh go on asta nu se poate numi relatie!
Mai bine iti cati altul si il lasi in pace
!

| Sἶrenἶa a răspuns:

Explica-i ca tu cu pretena ta cea mai buna discutati ORICE.

deci nu are motive sa se supere.

| HelpMeNow a răspuns:

Iti zic ceva, niciodata sa nu iti lasi prietenul pentru cea mai buna prietena, pentru ca, cu aceast baiat nu vei ajunge departe, nu vei sta cu el pe viata. iar cu prietena ta cea mai buna ma gandesc ca veti tine legatura si cand veti fi mature, cel putin asa ar trebui, deci daca nu ii convine situatia lasa-l...nu are rost sa te certi cu prietena ta din cauza unui baiat, oricat de frumos ar fi big grin