| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU as vrea si eu sa va spun ceva Pe data de 28 05 am plecat in excursie cu profi si alti colegi si seara ne jucam adv sau pro si eri am baut o bere si m-am in-batat ne-am jucat adv sau pro cu un coleg care mie si se pare ca ma place cand ma vede sau ceva in genu se rusineaza aseara am vrut sa il sarut dar l-am pupat pe obraz si frunte si azi cand am venit din excursie tot ma privea :-s ii place de mine oare?

Răspuns Câştigător
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Cu siguranta "DA" mai ales daca se rusineaza cand te vede probabil cand l-ai sarutat el a fost in al9-lea cer; p

2 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Daca l-ai si pupat, e normal...iai starnit focul interiorlaughing

| rossCopperman a răspuns:

Multumeschappy prea tare vreau sa va dau la ambii funda