| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU cu faza dinainte http://www.TPU.ro/......-ne-jucam/ am vb cu el acum si cica sa il sarut dar nu stiu inainte de a se intampla asta noi ne certasem ne facusem in toate feluri... cred ca e bine ce fac?:-s

Răspuns Câştigător
| Mynewlifestyle a răspuns:

Oricum v-ati fi insultat acum sigur e mai bine dk vrea sa il si saruti EU tot am incercat sa il sarut cam in aceiasi situatie pe un baiat e cu un an mai mare si cls-ele noastre usnt in paralel si tot vorbeam am incercat...sa il sarut si pana la urma a venit el si m-a sarutat crede-ma ca merita tongue si DA! e f bine

4 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

Pai stii cum se spune:Cine se cearta se iubestebatting eyelashes...Ce mai astepti sarutal.fii indrazneata:*

| rossCopperman a răspuns:

Adica scuze o cearta micut ca ma enerva nu ne-am... vb asa de urat sau chesti... adica cu injuratori batai de joc sau alte chesti

| rossCopperman a răspuns:

Ms pentru ajutor:X:X:Xlove struck

| michaelina a răspuns:

Sa il saruti. daca si tuu il placi