| baiatcustil a întrebat:

Buna TPU... Aseara am "agatat o tipa pe facebook" (o stiam din vedere de mai mult timp ), si am intrat in discutie, mi-a dat numarul de telefon, mi-a spus ca e singura etc... si azi vreau sa o sun sa mai vb. Intrebarea mea este " Ce sa vorbim " adica stiu ca e ceva stupid, dar chiar nu stiu ce subiecte sa abordez! Si cel mai important, cum sa ii spun k o plac, si cum sa o intreb daca vrea sa fie cu mine?

2 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Cred ca chestia cu placutul, nu trebuie sa i-o spui, isi va da ea seama.Intreab-o ce face, cum si-a petrecut ziua de azi, spune-i si tu ce ai facut, dar destul de scurt.Ca de aici o sa decurga normal conversatia.

| angeloo12 a răspuns:

Scoateo la suc laughing sau nu ai bani cum o cheama