| Simplegirlbb a întrebat:

aseara am avut contact sexual cu iubitul meu. Am incercat 'capra' pentru prima data cu el. Decizie súper proasta pentru ca dupa contactul sexual am sangerat usor si ma doare burta. Pana acum am evitat 'capra' cu el din cauza marimii si grosimii, dar aseara am acceptat si a durat foarte putin pentru ca i-am spus ca doare si am schimbat pozitia.
Acum ma gandesc la sangerarea usoara si la durerile de burta care nu s-au oprit. Nu pot sa ajung inca la medic pentru ca nu am acte, iar la privat trebuie sa astept o luna pentru programaré.

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Din intrebarea ta inteleg ca nu esti in țară? Sau cum de nu ai acte?

| Simplegirlbb explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mda,am oarecum, dar nu cartea pentru sanatate, desi platesc asigurare.
Peace!

| RoCkKiD a răspuns:

Imi vine greu sa cred ca pozitia e de vina, cel ami probabil e altceva

Mai asteapta 24 de ore, daca sangerarea sau durerea continua trebuie sa consulti un medic.

| corbulalbrosu a răspuns:

Indiferent de ce natura a fost sexului practicat, sangerarea nu prea apare in urma sexului vaginal chiar si daca penisul este supradimensionat mai ales in privinta grosimii sale prea mari. Se poate presupune ca mai degraba a fost o incercare de sex anal insuficient pregatit si din acest motiv au au aparut cateva fisuri in muschi sfincterului anal. Cel mai probabil afectiunea nu este intratat de insemnata incat sa necesite o consultatie ginecologica de urgenta. Foloseste un unguent sau o crema care are in continutul sau componebta antibiotica. Multa sanatate!

| Simplegirlbb explică (pentru corbulalbrosu):

Nu a fost anal! A fost vaginal.

Răspuns utilizator avertizat
| Simplegirlbb explică:

Intelept raspuns, felicitari!

Răspuns utilizator avertizat