| Chrisphoto a întrebat:

Buna TPU. Aseară am avut primul contact sexual cu prietena mea. După introducerea penisului ața probabil s-a rupt sau întins, iar pielea e sub capul penisului. Din acel moment mă ustura destul de tare. Este normal acum pielea sa nu îmi mai acopere capul penisului? In ideea in care rămâne sub, iar când o trag se retrage. Mulțumesc, dau funda

Răspuns Câştigător
| jj7700 a răspuns:

Da-i catvea zile si iti va trece usturimea. Nu este nimic anormal prin a avea capul penisului expus permanent de la sine. Din ce zici se pare ca ai un preput scurt. Nu la toti barbatii este obligatoriu ca preputul sa mai acopere capul odata ce se maturizeaza.

6 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Te ibcurajez sa nu mai faci sex fara casatorie.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal ce se intampla cu pielea de la penisul tau in urma ruperii atei.

Răspuns utilizator avertizat
| Teo29 a răspuns:

Sper sa folositi protectie.

| BoboBobo6717 a răspuns:

Nu la toți băieții rămâne pielea pe capul penisului. Și la prietenul meu e dezgolit capul. Și e normal să te usture acum, pe parcurs nu o să mai simți nimic.

| Anonim5695 a răspuns:

E normal faptul ca " ramane sub iar cand o trag se retrage", dar nu e normal sa usture. Nu a fost lubrifiata prietena ta destul, si asta a facut sa iti fie "bruscat" penisul. Lubrifiere muuuuulta, preludiu si protectie.