| Radandam a întrebat:

Dacă pot decalota penisul în stare flasca, dar și în stare de erectie destul de ușor, s-a mai întins pielea după exerciții, dar în erectie, când trag pielea pana sub cap, de ce se oprește acolo? Ar trebui ca pielea aceia sa coboare mai jos de capul penisului unde se termina acolo? pot întreține act sexual?

6 răspunsuri:
| Floridori a răspuns:

laughing nu sunt posesoare de penis, dar cam pana unde ar trebui sa coboare pielea preputului?

| Radandam explică (pentru Floridori):

Pana se baza lui cred, nu doar pana ce cade sub cap

| Floridori a răspuns (pentru Radandam):

Ok...
Ar fi ciudat sa fie asa din mai multe puncte de vedere.Ar fi o reala problema daca ai avea atata exces de piele inca sa ajunga pana la baza prin decalotare.
Vom lasa toate explicatiile extra si vom lua in calcul doar cel mai evident lucru, pe care il poti observa si tu cu ochiul liber si care nu permite asta si anume frenul penian...

| Radandam explică (pentru Floridori):

Pai și pot face sex fără sa dau în parafimoza? Asta înseamnă că ar fi fimoza?

| Floridori a răspuns (pentru Radandam):

Inseamna ca este pur si simplu normal...

| intrebcenustiu a răspuns:

Normal ca poti