| Atti12 a întrebat:

Buna ziua! Aseara am avut primul meu contact sexual cu o fata si penisul meu nu era decalotat. In momentul in care am inceput sa o fac, am facut-o mai tare si s-a rupt ata aceea. Ma ustura de aseara incontinuu si nu pot sa merg normal, e foarte sensibil, iar penisul sa il fac ca inainte nu mai pot, ramane doar asa dezgolit. Nu a curs sange si penisul e in regula, doar ca e foarte sensibil si ma cam ustura.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu s-a rupt nimic, aia e o legendă urbană. După ce îl speli, trage de piele că e elastică până îl acoperă din nou.

| Atti12 explică (pentru sadrian46):

Nu il acopera...am facut de 3 ori dus, il dau in sus si iar se lasa in jos. Nu mai e ca inainte.

| cepIm a răspuns (pentru sadrian46):

Mosule, ce legenda urbana visezi tu sa fie ruperea atei?

| Teo29 a răspuns:

Dar protectie folositi?
Sau dupa vedem postari aici, cat costa un avort? sad

| Atti12 explică (pentru Teo29):

Am 23 de ani, nici macar nu m-am terminat laughing nu am putut sa continui in momentul in care s-a rupt ata.