| Andreeutza92 a întrebat:

Aseara am facut pentru prima data sex cu iubitu meu :X a avut foarte mare grija de mine! eram virgina. mi-a curs sange si m-a durut ovalele dar n-am avut alte simptome E ceva neregula?

8 răspunsuri:
| BlackheartQueen a răspuns:

Wow, stim ce-ai facut aseara.

| Negoiu a răspuns:

Ovalele? Fiind la plural trebuie scris "m-au".In rest OK!

| Deyutza1039 a răspuns:

E normal... rolling eyes

| Swal a răspuns:

Vino si cu o intrebare dupa ce mergi sa te caci, sa fie tot tacamul.

| ang31989 a răspuns:

Poate ovarele nu ovalelewinking

| Mimilus a răspuns:

Buna, totul e in regula.
E normal sa-ti curga sange si sa te doara ovarele, la mine a fost la fel deci nu-ti fa griji.
Pup

| rRRoxyMoxy a răspuns:

Buna! Nu asculta raspunsurile rautacioase! Sa stii ca daca ti-a curs sange, te-au durut ovarele inseamna ca prietenul tau te-a dezvirginat si asta este ok. Dar daca mai ai intrebari pe TPU nu te sfii sa le postezi, celor care nu le convine intrebarea sa nu raspunda la ea si gata! Sper ca te-am lamurit si daca pe viitor vei mai avea si alte simptome, tine minte, nu te speria este normal! Ai grija de tine!

| UnBaiatFin a răspuns:

Băi deci hai să fim serioși Nu e ceva în neregula deci nu te speria dar această experiență trebuie să fie păstrata înre voi doi măi Andreea deci data viitoare cand mai faci sex nu mai spune nimănui. Poate doar la cineva de încredere să te sfatuiască.Ar fi trebuit să vorbești cu mama ta..Nu să spui pe TPU asemenea întrebari..Deci mai întai de actul sexual trebuia să te informezi big grin