| Mainculestu a întrebat:

Buna TPU...Aseara am mers la un bal(eu normal nu voiam sa merg asa ca nu am dansat asa de mult) si am vazut un baiat frumos de care m-am indragostit si am aflat ca nu are prietena dar......este mai mare cu 3 ani si nu stiu cum sa il abordez deoarece el nu ma cunoaste si sigur o sa spuna ca sunt prea mica pentru el, Va rog sa imi spuneti ce as ptea sa fac adica il plac mult de când l-a vazut, pot spune ca a fost dragoste la prima vedere dar el nu ma cunoaste si o sa creada ca sunt un copil disperat si mic si nu stiu ce as afc
Puteti sa ma ajutati cat mai repede
Dau funda+vot si parere

Răspuns Câştigător
| MiruD a răspuns:

Dar tu cati ani ai? Varsta nu conteaza, si atata timp cat intre voi se va infiripa ceva, nu cred ca o sa zica, ca esti un copil.
Ca sa il abordezi, mergi la el, saluta-l, ..Incepe cu el o conversatie de amicitie, apoi cu siguranta va urma si restul daca stii cum sa te faci placuta. Hai la un suc, mergem la un film si pana la urma va fi al tau. Bineinteles, daca si el va simti ce simti tu.
Asa ca, cum am zis si mai sus, imprieteneste-te cu el pentru moment! happy

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Haaaaa te-ai indragostit pe loc, il placi pentru ca e frumos si vezi ca ai concurenta mare daca arata ok si altele il vor place, pentru o noapte nu conteaza varsta

| neutrino a răspuns:

Prea mare pentru tine? Eu nu cred! Curaj, esti la varsta la care ti se pot ierta unele prostioare facute.