| ZmeuricaXD a întrebat:

Aseara eram acasa la prietenul meu si ne jucam si noi. Iar el si-a pus mana pe *penis* si dupa aceea mi-a pus mana la mine... Este o problema sau pot ramane insarcinata?straight face Mentionez ca avea ceva pe deget dar s-a sters. Dar ma doare stomacu si ma doare capu. De ce? Sunt insarcinata?
Ofer funda

Răspuns Câştigător
| MrAlex a răspuns:

Nu ai patit nimic, stai linistita... posibil de la caldura, stres sa te doara capuwinking nu te mai gandii la ce s-a intamplat ca nu ai patit nimic

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Un spermatozoid ratacit putea sa ajunga in tine, dar sansele sunt foarte mici. trebui sa aveti un mare ghinion sa sa intample ceva.si daca ramai insarcinata simptomele aparat dupa 1-2 saptamani nu in cateva ore.

Răspuns utilizator avertizat