| MMMMi81 a întrebat:

E foarte important pentru mine,va rog sa ma ajutati
Poti ramane insarcinata daca el avea lichid pe deget apoi l-a introdus in vagin? tin sa mentionez ca nu am avut contact sexual, doar si-a sters penisul,avea linchid, apoi s-a sters de patura iar la final l-a introdus in vaginul meu.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ValereaChihai978 a răspuns:

Mai bine baga penisul in vagin de cit sa ejacueze in minile tale da ma rog fiecare cu fanteziile sale sexuale. dar nu e posibil daca ai fi fost la lectiile de biologie ai fi aflat ca degetul tau nu ajunge pina in uter de unde isi incepe el deplasarea catre ovarul cu ovule. nu cred ca esti isarcinata de la asa ceva

6 răspunsuri:
| kandaraki a răspuns:

Mde, lumea o ia razna, baiatul se masturbeaza in fata fetei si apoi ii baga degetul in pasarica. sau baiatul se excita si ejaculeaza si baga degetu in pasarica - la ce timpuri au ajuns tineretul in ziua de azi, ce jocuri prostesti

| AdrianDihoricescu a răspuns:

Putin probabil. excitanta treaba totusi

| ZuzuMissy a răspuns:

Si daca nu ai avut contact sexual...el cum o ejaculat? sigur doar dupa ce a ejaculat ti la introdsus? dane mai multe detalii despre cum s-a intamplat totul

| MMMMi81 explică (pentru ZuzuMissy):

Nu am avut nici un contact sexual. Dar cand si-a pus el mana pe penis avea un lichid, acel lichid i-a ramas intr-o oarecare masura pe degete, deoarece s-a sters de patura, iar acele degete le-a introdus in vagin. Acum s-a inteles?

| ZuzuMissy a răspuns (pentru MMMMi81):

Oke., am inteles..cat deadanc tia introdus degetele in vaginu tau?

| MMMMi81 explică:

Nu foarte adanc. Adica, cat intra.