| AngelOfMoon a întrebat:

Asigurativa ca stati comod.Eu sunt un pic grasut dar un coleg a zis ca fetele ma plac pentru ca sunt grasut si glumet.Am incercat sa ma dau la o colega si mi-a cam resit am facut glume si am ras impreuna.Fosta care s-a cuplat cu altul si logic ca a fost parasita de acel baiat(prieten cu mine) m-a oprit adica a venit intre noi si a zis ceva de tema(E tocilara ) si ne-a oprit.Eu pana acum si dupa ce m-a parasit (tocilara)m-am dat la ea dar e tocilara si nu mai are rost si spune ca eui ii place de unu alex de la alta scoala (adica de ursul ei cu care se culca). Dati-mi niste,, ponturi" cum sa fac sa o fac pe fata asta de care vorbeam la inceput (Nu tocilara)sa ma placa sau ceva de genu.

Răspuns Câştigător
| s3byk91 a răspuns:

Fii tu insuti... daca te place, te place pentru ceea ce esti. Ai putea si sa te schimbi doar ca sa te placa dar si cand isi va da seama cum esti cu adv te va lasa. Deci fi tu insuti si ai incredere in fortele proprii.

11 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns:

Aoleu dar tu pe la scoala treci? NIMIC nu am inteles. Pune mana pe o carte si citeste ca nu stii sa te exprimi DELOC!

| sayWhaaat a răspuns:

Nu am priceput nimic din intrebarea asta, reformuleaza.

| L7w7n7d7 a răspuns:

Mai creşti.

| pufoshenia24 a răspuns:

Pai chiar daca nu am prea priceput nimic..eu zic sa ii recunosti ca o placi si sa vezi ce se mai intampla in continuare. P.S. : de ce ai mai zis si de tocilara aia si faza cu asigurati-va ca stati comod. nu stiu. dar. treaba ta..papakisswinking

Răspuns utilizator avertizat
| IntelFreak a răspuns:

Dupa gramatica nu-ti dau mai mult de 11-12 ani.
In consecinta, e timpul sa dormi.

| alina是最热 a răspuns:

Doar un cuvant: GREATA (pentru mine)

| AngelOfMoon explică:

Auzi cine vorbeste!

| GreenGirl10 a răspuns:

Spune-i bancuri spune-i ca o iubesti invit-o in oras, cheamo la tine sa "Invatati,, Adica sa va intalniti etc. Spune-i ca ea e iubirea vetii tale si ca nu mai ai rost in lume fara ea!