| Alee_8611 a întrebat:

Asta vara m`am indragostit nebuneste de un baiat cu 4 ani mai mare decat minehappy. Vreau sa spun ca nu am avut timp sa ne cunoastem prea bine face 2 face. Singurele momente cand pot sta cu el este in vacante, pentru ca stam cam departe unul de altul. Problema e ca ne-am cunoscut de abia la sfarsitul verii trecute. Vorbeam foarte mult pe mess, mi-a spus ca sunt draguta si de treaba. Asta vara se purta foarte OK cu mine, am fost si la el. Singura problema este distanta dintre noisad Nu este de sute de km, merg foarte des acolo, dar nu l`am vazut. In vacanta dintre semestre am fost din nou in orasul lui. Am stat 5 zile. Vorbeam cu el la telefon, dar nu ne-am intalnit deloc. Amana pe urmatoarea zi, si era si din cauza mea, pentru ca nu puteam sta prea mult afara... In ultima zi, cand eram 100% sigura ca o sa ne vedem, a racit si nu a mai putut iesi. Intrebarea mea este: ce credeti despre acest lucru? In curand ne vom vedea iar [pentru ca vine varabig grin] cum ar trebui sa reactionez? Multumesc anticipathappy

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Destul de complicat vad situatia ta, el poate sa faca altceva sa iasa cu alte fete in lipsa ta dar poate e om bun.

| cavaleri a răspuns:

Fuge de tine poate esti foarte draguta nu stiu abordeaza zi si tu... vezi tu cel minti ca sa va intalniti hai da si tu fundita