| ViseDeCopil a întrebat:

Hey you big hug Pff o problema mai complicata I don't want to see Vara trecuta am cunoscut un baiat, ne intelegam bine, ne ajutam, vorbeam in fiecare zi :X, vorbeam orice.Dar de cand a inceput scoala relatia noastra s`a racit mult, nu prea mai vorbim..Acum are prietena.Dar problema imensa este ca m-am indragostit de el big grin< :*!

8 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Prea tarziu

| JustRoxanne a răspuns:

Spune-i ce simti. Poate te place si el!

| ViseDeCopil explică (pentru JustRoxanne):

Si daca nu? oh go on Risc sa nu mai vorbeasca cu mine deloc sigh!

| CarmenElenaa a răspuns (pentru ViseDeCopil):

Daca nu risti nu castigi!

| Mlov3u4ever a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie ca tn.Numai ca eu i-am spus ce simt, dupa ce am aflat ca si el simte la fel.Dar de cand a inceput scoala nu mai da niciun semn de viata.Incearca sa-l uiti, asta am facut si eu.Dar tb sa ai rabdare. Daca tu tii asa de mult la el(cum am fost eu), o sa dureze timp...sadBafta!happy

| soricelulRulz a răspuns:

Este cam dificil....lasa-l o vreme are prietena.....nu e bine sa te bagi adica gandeste-te daca erai tu prietena lui si se baga o tipa, nu era nasol? daca il iubesti gandeste-te intai la fericirea lui

| didi6b a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie si mi se tot spune sa mai intru in vorba cu el, sa-i spun ce simt.dar mie mi-e prea greu si astept ca el sa faca primul pas- dar se pare ca astept degeaba-si va trebui ori sa renunt ori sa imi iau inima-n dinti- deci, incearca sa fi cat mai deschisa, mai intreaba-l ce mai face, de ce numai da niciun semn. poate poate

| ViseDeCopil explică (pentru didi6b):

Mersi mult de sfat :* poti sa`mi lasi id tau daca vrei happy!