| Anonim345anonima3459 a întrebat:

Astazi am luat o pastila postonor -2. Acum cateva minute am cautat pe net despre ea, alte informatii pe care deja le stiam, pe un site scria ca nu ai voie sa consumi coca cola. Are vreun efect acest suc?
Multumesc,

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In mod sigur substantele existente in continutul/compozitia bauturii CocaCola nu pot interactiona sau sa afecteze/reduca activitatea hormonilor sintetici existenti in respectiva pastila.

| Anonim345anonima3459 explică (pentru corbulalbrosu):

Hmm. Această pastilă se topeşte dacă o ții mai mult timp în gură fară să o înghiți?