| gredmaster a întrebat:

astazi am vazut o fata pe drum si am simtit ceva cand am vazut-o ce credeti ca ar trebui sa o caut? a da si nu stiu unde sta cat mai repede va rog si multe raspunsuri?

Răspuns Câştigător
| ღϨpɘcίαɭḞɘɘɭίηḡsღ a răspuns:

Asta inseamna dragoste la prima vedere.
Nu rata ocazia asta pentru ca poate niciodata nu vei mai gasi o fata pentru care din prima clipa sa simti ceva atat de puternic.
Fetele sunt mai timide de felul lor si nu arata ceea ce simt. Exista sanse ca si ea sa fi simtit ceva special pentru tine.
Nu iti rata sansa. De pierdut nu ai ce. Daca nu o cauti vei regreta mai tarziu.

Succes mult!winking

7 răspunsuri:
| SecretLover10 a răspuns:

Bai daca zici ca ai simtit ceva pentru ea, nu rata sansa ca nai nimic de pierdut. Poate iese ceva frumos din asta si veti fi fericiti amandoi. Funda/?

| Daniella a răspuns:

Eu iti urez succes la gasirea ei happy

| eelenaly a răspuns:

DA ar trebui sa o cauti mai ales ca ai simtit acel ceva.Deci intereseaza-te de ea caut-o.

| Kitty a răspuns:

Ce ai simtit mai exact? Eu zic ca n-are rost sa o cauti. Stai linistit.

| ღAnonimღ a răspuns:

Sunt de acord cu tine, SecretLover10 : "daca zici ca ai simtit ceva pentru ea, nu rata sansa ca nai nimic de pierdut. Poate iese ceva frumos din asta si veti fi fericiti amandoi."

| RoxxuInna a răspuns:

Daca ai simtit fluturasi cand ai vazut'o caut'o...ce ai de mai ai de pierdut?!

| gredmaster explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri dar n-o gasesc si nu stiu pe cine sa intreb dar multumesc oricum