| anonim_4396 a întrebat:

Mai tineti minte de baiatul despre care am vorbit in intrebarea asta. si pentru care am facut filmuletul ala dragut?

http://www.TPU.ro/......eri-de-la/

Veti vedea pe la sf. ca eu fiind langa el, el mi-a dat un sms si mi-a zis sa ne despartim. Apoi statea cu o prietena de a noastra in brate. In fine.
Am vorbit cu el ( pe mess. ca acum nu este in tara ). mi-a spus ca totul a fost planuit si nimic nu a fost real. Ca a stat cu ea in fata mea, ca ma iubea prea mult. Si voia sa ma supar pe el, ca asa cica il uit mai usor. daca il urasc. Si ca asa imi va veni mult mai usor cand el va fi plecat departe. Mi-a zis ca orice ar fi, ma va iubi mereu. si orice voi avea nevoie, sa apelez la el, ca mereu va fi langa mine chiar daca vom mai fi 2 sau nu. Ca si-a dats eama, a cum cand distanta ne desparte, cat ii este de greu fara mine.
Chiar nu stiu ce sa mai cred. Nu ne-am impacat. dar i-am spus ca ma mai gandesc. Il iubesc prea mult!
Ce parere aveti? :-

1 răspuns:
| AmandytaErhan a răspuns:

Cred ca si el te iubeste mult, nu vreau sa te indrum gresit dar cred ca merita sal crezi insa acolo e tare departe de tine si daca acea intamplare a fost facuta intentionat se poate ntampla sa te doara tare

cred ca intelegi cei in capu unui baiat intr-un oras departe de iubita sa cu multe fete accesibile

dar vezi sa nul suspectezi prea tare, el poate nu-i deala, poate te iubeste din mesaju lui se poate intelege asta

of, m-am zapacit singura faceti ce vreti!