| ciakloverx a întrebat:

astazi mergeam cu autobuzul si. am cunoscut un tip. nu am schimbat prea multe vorbe dar era f dragut. am tot mers asa vreo ora si ne holbam insistent unul la altul si radeam ca prostii. cum pot afla cine e tipul? l am mai vazut inainte pentru ca am plecat de cateva ori din aceeasi statie de autobuz [ de langa blocul meu ] funda! chiar imi place tipul.

Răspuns Câştigător
| Maryo1o1 a răspuns:

Pai intrebal cum il cheama unde sta cati ani are etc. In viata trebuie sa ai tupeu pentru ca cu timibditatea nu rezolvi nimic.Fa tu primul pas daca el nu e in stare. Dovedeste ca tu esti mai tupeista decat el de obicei baietilor le place de fetele tupeiste.Cel putin mie imi plac, dar nu uita sa nu exagerezi.Controloeazate si incearca sa nu faci misto de el sau sa nu il vorbesti pe la spate sau alte chestii din astea daca chiar il placi daca faci misto de el si alte din astea inseamna ca iti place sa te joci cu el si iti place doar aspectul lui.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| cristi62 a răspuns:

Pai e chimie intre voihappy pai de ce nu il intrebi chiar tu unde sta? curaj si bafta!:*

| TrooololololololoJR a răspuns:

Cautal pe gps

| anonima94doll a răspuns:

Mai mergi si miine cu autobusul cela si poimiine pina il vez iar si faci cunostinta cu el big grin

| Alin00007 a răspuns:

De ce vrei sa faci sex cu el? oh go on