| anonim_4396 a întrebat:

Suntem colegi de clasa. Acum cateva saptamani mi-a zambit prima oara. Dupa aceea, la scoala am inceput sa vorbim mai mult ca inainte, dar nu foarte mult, mai mult radeam. Uneori il surprind uitandu-se la mine. Ieri mergeam acasa cu autobuzul (nu mergem cu acelasi autobuz, doar ca am avut drum pe unde sta el si am mers impreuna) iar el cobora mai repede. S-a dus catre usa si inainte de statie, se uita la mine cu coada ochiului. Cred ca si-a dat seama ca il plac si nu stiu ce sa cred: s-a uitat atunci cu coada ochiului sa ma vada sau sa vada daca ma uit dupa el. Cu toate ca s-au intamplat astea, in general nu vorbeste cu mine, nu incepe o discutie. Oare ma place? Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| lola a răspuns:

E un inceput bunhappyMai asteapta si nu te arunca cu capul inainte.Sigur o sa iti dai seama daca e ceva:*

4 răspunsuri:
| IQOnly a răspuns:

Da-i un pup! Dar pe obraz daca mai megi cu el in autobuz inainte sa plece! Crede-ma baietilor asteapta indrazneala de la fete! Eu unu asta as vrea!

| Piscotel a răspuns:

Pai nu o sa afli niciodata raspunsul la intrebare daca nu-l intrebi pe el. Eu consider ca o persoana se uita la alta persoana atunci cand gaseste ceva placut, deci e un semn bun ca-l surprinzi privindu-te. Asa ca, ia-ti inima in dinti si porneste tu discutii cu el. Din vorba in vorba o sa-ti dai seama daca te place sau nu si tind sa cred ca o face.

| aiurica a răspuns:

Raspunsul acesta il vei afla singura. daca o sa continuui sa vb cu el.Creeaza-ti ocazii care iti ofera posibilitatea de a fi in preajma lui.si asa .petrecandu-va mai mult timp impreuna...si incepand sa va cunoasteti mai bine. o sa vezi daca te place si el sau nu.eu cred ca te place.tongue

| n0name a răspuns:

Fara indoiala te place. raspunde`i la avansuri, socializeaza! Succes! cu drag `VyLy`D33A`