| ShinnyDowei a întrebat:

happy Astăzi un prieten m-a invitat in oras si când am ajuns unde stabilisem sa ne întâlnim ne astepta fostul meu prieten :o totul a fost minunat. Fostul meu prieten îmi zâmbea, mă imbratisa si se comporta normal. La sfarsitul "plimbarii" am plecat acasa împreună cu fostul si nu a scos niciun cuvânt :c când am ajuns in fata casei i-am zis " Pa!happy" dar el si-a continuat drumul fără sa-mi zică nimic.

Ce ar trebui sa fac? In ultima vreme multi mi-au întors spatele si chiar am nevoie de un sprijin sad si simt ca el e acela.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amintesteti de ce este fostul si uita-l. dupa faci ca restul fetelor in pozitia ta, luati pozitia victimelor, ca nu e vina voastra ca va intoarceti la cei care va trag teapa.

8 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Sa inteleg ca a fost un plan ca fostul sa se intalneasca cu tine?

| ShinnyDowei explică (pentru Th3AbSinTh3):

Nu. Pur si simplu nu am stiut straight face

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru ShinnyDowei):

Cum te-ai comportat tu? poate nu i-a placut ceva, ciudat oricum, ma asteptam sa spui ca te-a sarutat cand te-a condus acasa.

| ShinnyDowei explică (pentru Th3AbSinTh3):

E o situație complicata de cam o saptamana si ceva intre mine si el; c

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru ShinnyDowei):

Nu pot decat sa-ti zic ca timpul le rezolva pe toate!

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Poate astepta un semn de la tine. Ai grija cui ii oferi timpul si sufletul tau, fiind putin mai sensibila

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica, unde dai si unde crapa... unul te invita la intalnire iar tu, ai cazut in plasa lor!

Ciuperca trage a pustiu, ai visat la stele albastre, totusi nu este prea tarziu sa le arati ca nu esti o naiva, te-au ars, da-le teapa la toti, alege-ti cu adevarat un prieten.