| anonim_4396 a întrebat:

sad Azi cand m`am intors de la scoala, am fost putin la clasa fostului meu iubit, ca sa o caut pe o prietena buna..Si cum am intrat in clasa lor (pana la pragul usii) a strigat fostul " Ooooo. Uite pe cine avem noi aici! " Si eu m`am strambat, si cand a venit la usa la mine, tampitul a inceput sa ma injure straight face M`a facut proasta, idioata si in toate felurile. oh go on S`a legat si de aspectul meu fizic, desi sunt foarte frumoasa si toti imi spun asta. Si eu acum am intrat in casa si i-am lasat mesajul asta pe mess : " Ma draguta, zi mersi ca m`am abtinut azi sa nu te injur ca eram de fata cu colegii tai. asa ca ai grija ce zici despre mine, ca oriqm mi se rupe de vorbele tale oh go on. Btw, ca tot te iei de mine ai de gand sa-ti schimbi camasa aia pe care o porti de 2 ani? >: iti dau una de iti cad toti dintii din gura, pe rand.batting eyelashes Vrei sa vezi cum? happy te astept luni la scoala. daca nu cumva faci pe tine de frica :-s.a daa si btw, nu stiu ce rahat`uri inventeaza lumea rolling on the floor) dar sa stii ca nu te mai plac de mult timp + sunt cu altcineva.winking asa ca Jetth`. :* ". Si chiar nu mint, sunt cu altcineva si nu`mi mai place de el. straight face Asa ca, luni ce o sa fac, sau ce replici sa-i zic ca sa-i inchid gura aia idi*ata pentru totdeauna? happy

Răspuns Câştigător
| SweetElla25 a răspuns:

Dacă te întreabă ce este cu mesajul ăla :
> Ce este cu el? E fix treaba mea tâmpitule!
> La cât de prost eşti nici asta nu îţi poţi da seama ( si razi)
> Este ce meriţi tu!
Dacă îţi vorbeste urat spune-i si tu ceva care sa il jigneasca.
Esti asa de prost...( pe un ton incet si ironic, asta il va enerva.)
Păi...nu ştiu ce sa iti mai zic.
Succes!
Foloseste cuvinte care stii ca nu ii plac de exemplu.

55 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Cred că i-ai spus DESTULE...

Cel mai bine ar fi să NU-l mai bagi în seamă, ca şi cum n-ar exista - asta o să-l DOARĂ cel mai tare!

| GoBackInFuture a răspuns:

Pai, sincer, nu cred ca te va lovi sau ceva de genul, ca doar e baiat, are o demnitate, dar nu e frumos nici din partea ta sa-l provoci din nou. Puteai sa-i spui in fata ca nu mai vrei sa fii cu el, ca totul apartine trecutului si ca nu te mai intereseaza persoana sa. Oricum, eu zic sa nu-l mai bagi in seama caci n-are rost, daca spui ca se comporta asa. Nu uita! indiferenta doare cel mai tare.

| KittyLoveRx3 a răspuns (pentru bursuc001):

Pai daca nu-l bag in seama, asa cum zici tu, o sa inceapa sa ma injure mai tare, si mai rau, de fata cu prietenii/colegii oh go on. Sa indrazneasca sa ma faca de ras straight face. Si mai rau, acum 2 ani nu era asa, acum 2 ani ii curgeau balele dupa mine si plangea, se baga mereu in vorba cu mine.Dar acum, e un han**capat. Si mai rauu, eu din cauza lui si din cauza ca m`a suparat, m`am apucat de fumat si acum nu pot sa renunt. straight face Si el ce face? Da cu sutu` in tot ce a fost si nu`i mai pasa de nimic.

| Gstefan a răspuns:

Ce as vrea sa iti plesneasca una, numai asa sa iti intre in cap urmatoarea chestie. Cand ameninti pe cineva, ai face bine sa ai tupeul sa si indeplinesti ceea ce zici.

| FckYeah a răspuns:

Bravo bravooooooooooooo :*:* Esti cea mai dura. Asa imi place, cu atitudine! FUNDa? laughing)))))))

| KittyLoveRx3 a răspuns (pentru Gstefan):

Aoleu, pe tine ce d**acu te-a apucat? Chiar o sa vada el luni ce o sa pateasca, mai ales ca am atatea cunostinte. oh go on Asa ca nu mai comenta raised eyebrows Se pare ca si tu esti la fel de id**t ca si el. oh go on

| KittyLoveRx3 a răspuns (pentru Gstefan):

Esti tampit rau. :/

| sebastianos a răspuns:

Sincer dupa mine treburile astea ar trebui sa le vorbesti cu o prietena nu pe un forum...parerea mea! Si cel mai destept cedeaza primul sper sa fii tu aceea.Nu baga prostii in seama

| AdySnaP a răspuns:

Baiatul ala e chiar porc... si parerea mea ar fi sa iti bati putin joc de el ca sa isi bage mintile in cap cat sa te lase in pace si daca nu vrei sa il bati sau ceva de genu il poti chema pe prietenul tau sa ii zica ala vreo 2 -3 si se rezolva

| cristi62 a răspuns:

rolling on the floor iarasi tulaughing serios.i-ai zis destule. pai nu stiu, ia un tricou pe care sa scrie Kiss my a^ss(: sau habar nu am.saraca de tine, ce iti fac baietii astialaughing pur si simplu nu il bagi in seama, sau ca sa il enervezismug ia l pe domnul A si pupal pe obraz chiar in fata prietenului tau, amorezat*osmugrolling on the floor pa^^

| KittyLoveRx3 a răspuns (pentru cristi62):

Haha`. Sincer n`am chef de glume. phbbbbt laughing

| Cleopa a răspuns:

Pai daca nu iti da pace jigneste-l si tu cu ce cuvinte iti vin atunci daca vrei sa il jignesti, daca nu spune-i simplu ca tu nu mai bagi in seama toti tampitii si pleci!

| cristi62 a răspuns (pentru KittyLoveRx3):

Nici eu

| BonneLess a răspuns:

Ne-am saturat de fete cu fite si 'cunostinte'. Pe bune acum, ti se pare o chestie normala sa te lauzi cu cunostintele? laughing Ma faci sa rad ma fato!

| cristi62 a răspuns (pentru BonneLess):

^_^ nu cred ca esti singurabig grin

| BonneLess a răspuns (pentru cristi62):

Ma bucur ca mai e cineva cu mine happy

| cristi62 a răspuns (pentru BonneLess):

^^

| KittyLoveRx3 a răspuns (pentru BonneLess):

Ma` desteapto, in primul rand nu ma laudwinking Da? In al 2'lea rand, am zis asta ca sa stie oh go on. In al 3'lea rand mars, ca n`am nevoie de comentarii idioate. Pricepi? Aaa si inca ceva.laughing Eu am fite, draguta? Nu ma cunosti in realitate, asa ca taci d***cu`.winking "Michiduta" rolling on the floor))

| KittyLoveRx3 a răspuns (pentru cristi62):

Vaii` si tu repede. :o Ce sa zicc`. Imi provoci scarba straight face Si tu si ....aia.

| TheVampireGirl a răspuns:

Ii poti spune ceva de genu: off, cati inapti.dar pe un ton calm.asta ii enerveaza pe baieti.winking sper ca te-am ajutat.Succes!:*

| cristi62 a răspuns (pentru KittyLoveRx3):

Mda.spre ca stii ca te^ai facut de rahat in fata fetelor[stiu ca o sa raspunzi ceva de genull ..ha ca ce sa zic, etc] si marog ar fi bine sa o lasi mai moale ca scoti *** pe gura..auzi..stii ceva...ma doare pe mine unde nu ma bate soarele de raspunsurile tale.

| Muffin_3405 a răspuns:

Nici sa te stergi bine la c*r nu sti si faci pe "smechera" pe aici... Vai de mortii tai oh go on Sa fiu in locul lui te-as bate de fata cu toti si m-as si pisa pe tine happy

| ValyOppa a răspuns (pentru bursuc001):

De acord!winking Asta vroiam să scriu şi eu.

| ksuper31 a răspuns (pentru BonneLess):

Me 2.
P.S: kitty, esti pitipoanca (http://www.eva.ro/......1.html).Nu te mai da asa mare, fat-o, pentru ca nu esti stapana Pamantului, ca toti sa iti faca pe plac.Crezi ca impresionezi pe cineva daca pui emoticoane si semne gen "`" in loc de cratima?! Dar scuze, am uitat ca ai "cunostinte"...Astept sa vad cum ma "jignesti"
P.S2: Stiu deja ca sunt prost, nesimtit, urat, chel, tampit etc. si nimeni nu mi-a zis asa ceva in toata viata mea.Sa te vad!

| CryChristiAN a răspuns (pentru KittyLoveRx3):

De ce jignesti lumea pentru prostia ta infinita? De ce vrei sa te pui in situatii indoielnice? E un subiect bun sa discuti asemenea porcarii pe TPU? Parerea mea e ca ar trebui sa va impacati si tu si fostul tau iubit ca e clar ca si el te place si cred ca, comportamentul lui se trage dintr-un anumit motiv.
Si acum pe bune, iubit?laughing Daca fuseserati iubiti trecearati cu bine de acest obstacol, dar in Romania de! asa este. Scuze daca te-am jignit, dar nu e normal sa discutii asemenea tampenii pe TPU, adica jignesti lumea pentru prostia lor, deci si tu dai dovada de prostie.Impaca-te draga cu fostul iubit si intreaba-l de ce te insulta, vorbeste si cu diriginta ta, directoarea, parintii lui. Sunt o mie si una de cai de a rezolva aceasta cearta.
PS: Am 15 ani si am depasit de mult acest ''stadiu'''. Iti doresc succes si daca ma jignesti crede-ma ca n-ai castigat nimic, dar daca culegi aceste cuvinte ele iti vor schimba viatawinking ( sper sa te prinzi ce am vrut sa zic prin ''iti vor schimba viata'' pana in 20 de ani ).O seara buna.

| KittyLoveRx3 a răspuns (pentru ksuper31):

Serios? laughing Ma p*s pe articolul tau ca nici nul citescwinking Nu draguta, nu vreau sa impresionez pe nimeni pentru ca asta asa scriu eu, nu`ti place? Mars. straight face

| KittyLoveRx3 a răspuns (pentru Muffin_3405):

Nici nu stiu sa ma sterg bine la c*r? rolling on the floor Fac pe smechera? Vai de mata, esti proasta de puti. straight face Ma pis eu pe capul tau de handikapata. M*isto. Sau ce dracu esti tu fata sau baiat? laughing Oricum ce ai fii, tot jegoasa/jegos ramai.winking

| KittyLoveRx3 a răspuns (pentru CryChristiAN):

Eu jignesc? laughing Imi pare rau, dar daca voi incepeti ca prostii sa comentati, nu`i vina mea si nici nu tac. Eu am pus intrebarea asta ca sa primesc un raspuns folositor, nu sa incepeti voi sa faceti ca nebunii pe aici/ straight face

| cristi62 a răspuns (pentru Muffin_3405):

rolling on the floor ..mmm. nu cu atitudinea asta=)

| cristi62 a răspuns (pentru KittyLoveRx3):

Ok.poti sa ma injuri de toti mor^ti cand o sa vezi iarasi ca am scris, dar noi nu avem nimic cu tine. din contra tu esti cea care pretinzi ca esti IUBIREA ABSOLUTA.Ps. ia m ai citeste odata textul care l-ai scris