| anonim_4396 a întrebat:

sad Azi cand m`am intors de la scoala, am fost putin la clasa fostului meu iubit, ca sa o caut pe o prietena buna..Si cum am intrat in clasa lor (pana la pragul usii) a strigat fostul " Ooooo. Uite pe cine avem noi aici! " Si eu m`am strambat, si cand a venit la usa la mine, tampitul a inceput sa ma injure straight face M`a facut proasta, idioata si in toate felurile. oh go on S`a legat si de aspectul meu fizic, desi sunt foarte frumoasa si toti imi spun asta. Si eu acum am intrat in casa si i-am lasat mesajul asta pe mess : " Ma draguta, zi mersi ca m`am abtinut azi sa nu te injur ca eram de fata cu colegii tai. asa ca ai grija ce zici despre mine, ca oriqm mi se rupe de vorbele tale oh go on. Btw, ca tot te iei de mine ai de gand sa-ti schimbi camasa aia pe care o porti de 2 ani? >: iti dau una de iti cad toti dintii din gura, pe rand.batting eyelashes Vrei sa vezi cum? happy te astept luni la scoala. daca nu cumva faci pe tine de frica :-s.a daa si btw, nu stiu ce rahat`uri inventeaza lumea rolling on the floor) dar sa stii ca nu te mai plac de mult timp + sunt cu altcineva.winking asa ca Jetth`. :* ". Si chiar nu mint, sunt cu altcineva si nu`mi mai place de el. straight face Asa ca, luni ce o sa fac, sau ce replici sa-i zic ca sa-i inchid gura aia idi*ata pentru totdeauna? happy

Răspuns Câştigător
| SweetElla25 a răspuns:

Dacă te întreabă ce este cu mesajul ăla :
> Ce este cu el? E fix treaba mea tâmpitule!
> La cât de prost eşti nici asta nu îţi poţi da seama ( si razi)
> Este ce meriţi tu!
Dacă îţi vorbeste urat spune-i si tu ceva care sa il jigneasca.
Esti asa de prost...( pe un ton incet si ironic, asta il va enerva.)
Păi...nu ştiu ce sa iti mai zic.
Succes!
Foloseste cuvinte care stii ca nu ii plac de exemplu.

55 răspunsuri:
| qLoveSmileღ a răspuns:

Ma', voi ce aveti cu fata asta? Vi s-au urcat hormonii la cap si de aia va luati de ea?! Lasati-o in pace. :@ Ea n-a venit pe site-ul asta ca sa se injure cu voi, ci sa caute raspunsuri folositoare ( asa cum a zis si ea ). Bravo @KittyLoveRx3 ca ai cedat happy Lasa pro*tii sa comenteze in continuare.

| ksuper31 a răspuns (pentru qLoveSmileღ):

Cu atitudinea asta vrea ea raspunsuri folositoare?! Sa invete sa scrie corect, ca internetul nu a fost creeat sa fie distrus de limbajul tuturor tampitilor si analfabetilor.Idem @vitbsk.

| qLoveSmileღ a răspuns (pentru ksuper31):

Cu ce atitudine? Spune-mi si mie cu ce a gresit fata asta?! Ca scrie cu " ` "? Stai linistit ca asa scriu si eu mereu. Tu te auzi cum vorbesti? "Limbajul tuturor tampitilor si analfabetilor", ai grija ca nici tu nu esti sfant.

| Gstefan a răspuns (pentru qLoveSmileღ):

Nu incerca sa ii iei apararea acestei scuze de fata, daca te intrebi de ce noi am reactionat asa, in special eu. Citeste bine de la jumatatea intrebari ei in jos.

| BonneLess a răspuns (pentru qLoveSmileღ):

Tu cine te crezi?laughing Avocata TPU? Ai grija cu aerele de divawinking

| ksuper31 a răspuns (pentru qLoveSmileღ):

Nu am spus ca sunt sfant, dar eu stiu sa folosesc cratima si sa scriu cat de corect pot si cat am invatat.
Ea intra pe TPU, trista, sa puna o intrebare, primeste niste raspunsuri negative si incepe sa urle pe aici.Cam asta se intampla, in caz ca nu observi.Nu sunt un sfant, dar cu atitudinea asta nu ma astept sa se indragosteaza cineva de ea.Sincer,daca eu eram in locul baiatului ala,o si calcam in picioare, la ce atitudine are!
Daca ai fat-o asa multe relatii, de ce dracu nu le-ai chemat sa il aranjeze pe ala si vii aici sa ne ceri ajutorul, cu atitudinea asta?!
Raspunde-mi sincer, te droghezi?

| qLoveSmileღ a răspuns (pentru BonneLess):

Eu cine ma cred? laughing Da, avocata TPU, probleme? smug Du-te si culca-te fetita. Aere de diva? Mi-e ca-ti dau una de te zbor. straight face

| BonneLess a răspuns (pentru qLoveSmileღ):

Si cam cum imi dai una, nebunoo? laughing Toate ratatele se cred smechere intre patru pereti si un amarat de pc.winking

| Gstefan a răspuns:

Ce as vrea sa iti plesneasca una, numai asa sa iti intre in cap urmatoarea chestie. Cand ameninti pe cineva, ai face bine sa ai tupeul sa si indeplinesti ceea ce zici.

| KittyLoveRx3 a răspuns (pentru Gstefan):

Aoleu, pe tine ce d**acu te-a apucat? Chiar o sa vada el luni ce o sa pateasca, mai ales ca am atatea cunostinte. oh go on Asa ca nu mai comenta raised eyebrows Se pare ca si tu esti la fel de id**t ca si el. oh go on

| KittyLoveRx3 a răspuns (pentru Gstefan):

Esti tampit rau. :/

| BonneLess a răspuns:

Ne-am saturat de fete cu fite si 'cunostinte'. Pe bune acum, ti se pare o chestie normala sa te lauzi cu cunostintele? laughing Ma faci sa rad ma fato!

| cristi62 a răspuns (pentru BonneLess):

^_^ nu cred ca esti singurabig grin

| BonneLess a răspuns (pentru cristi62):

Ma bucur ca mai e cineva cu mine happy

| cristi62 a răspuns (pentru BonneLess):

^^

| KittyLoveRx3 a răspuns (pentru BonneLess):

Ma` desteapto, in primul rand nu ma laudwinking Da? In al 2'lea rand, am zis asta ca sa stie oh go on. In al 3'lea rand mars, ca n`am nevoie de comentarii idioate. Pricepi? Aaa si inca ceva.laughing Eu am fite, draguta? Nu ma cunosti in realitate, asa ca taci d***cu`.winking "Michiduta" rolling on the floor))

| KittyLoveRx3 a răspuns (pentru cristi62):

Vaii` si tu repede. :o Ce sa zicc`. Imi provoci scarba straight face Si tu si ....aia.

| cristi62 a răspuns (pentru KittyLoveRx3):

Mda.spre ca stii ca te^ai facut de rahat in fata fetelor[stiu ca o sa raspunzi ceva de genull ..ha ca ce sa zic, etc] si marog ar fi bine sa o lasi mai moale ca scoti *** pe gura..auzi..stii ceva...ma doare pe mine unde nu ma bate soarele de raspunsurile tale.

| ksuper31 a răspuns (pentru BonneLess):

Me 2.
P.S: kitty, esti pitipoanca (http://www.eva.ro/......1.html).Nu te mai da asa mare, fat-o, pentru ca nu esti stapana Pamantului, ca toti sa iti faca pe plac.Crezi ca impresionezi pe cineva daca pui emoticoane si semne gen "`" in loc de cratima?! Dar scuze, am uitat ca ai "cunostinte"...Astept sa vad cum ma "jignesti"
P.S2: Stiu deja ca sunt prost, nesimtit, urat, chel, tampit etc. si nimeni nu mi-a zis asa ceva in toata viata mea.Sa te vad!

| KittyLoveRx3 a răspuns (pentru ksuper31):

Serios? laughing Ma p*s pe articolul tau ca nici nul citescwinking Nu draguta, nu vreau sa impresionez pe nimeni pentru ca asta asa scriu eu, nu`ti place? Mars. straight face

| BonneLess a răspuns (pentru ksuper31):

Ai dat raspunsul pentru mine? Cred ca ai gresit destinatarul. Oricum sunt de aceeasi parere cu tine.

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Ce enervante sunteti auzi cica ne vedem la scoala daca nu cumva faci pe tine de frica. Iti da baiatu un pum de iti sare nasu

| Muffin_3405 a răspuns:

Nici sa te stergi bine la c*r nu sti si faci pe "smechera" pe aici... Vai de mortii tai oh go on Sa fiu in locul lui te-as bate de fata cu toti si m-as si pisa pe tine happy

| KittyLoveRx3 a răspuns (pentru Muffin_3405):

Nici nu stiu sa ma sterg bine la c*r? rolling on the floor Fac pe smechera? Vai de mata, esti proasta de puti. straight face Ma pis eu pe capul tau de handikapata. M*isto. Sau ce dracu esti tu fata sau baiat? laughing Oricum ce ai fii, tot jegoasa/jegos ramai.winking

| cristi62 a răspuns (pentru Muffin_3405):

rolling on the floor ..mmm. nu cu atitudinea asta=)

| AdySnaP a răspuns:

Baiatul ala e chiar porc... si parerea mea ar fi sa iti bati putin joc de el ca sa isi bage mintile in cap cat sa te lase in pace si daca nu vrei sa il bati sau ceva de genu il poti chema pe prietenul tau sa ii zica ala vreo 2 -3 si se rezolva

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Cred că i-ai spus DESTULE...

Cel mai bine ar fi să NU-l mai bagi în seamă, ca şi cum n-ar exista - asta o să-l DOARĂ cel mai tare!

| KittyLoveRx3 a răspuns (pentru bursuc001):

Pai daca nu-l bag in seama, asa cum zici tu, o sa inceapa sa ma injure mai tare, si mai rau, de fata cu prietenii/colegii oh go on. Sa indrazneasca sa ma faca de ras straight face. Si mai rau, acum 2 ani nu era asa, acum 2 ani ii curgeau balele dupa mine si plangea, se baga mereu in vorba cu mine.Dar acum, e un han**capat. Si mai rauu, eu din cauza lui si din cauza ca m`a suparat, m`am apucat de fumat si acum nu pot sa renunt. straight face Si el ce face? Da cu sutu` in tot ce a fost si nu`i mai pasa de nimic.

| ValyOppa a răspuns (pentru bursuc001):

De acord!winking Asta vroiam să scriu şi eu.

| Vix999 a răspuns:

Esti foarte needucata happy
trebuie sa recunosti ca esti putin ipocrita : cum poti pretinde respect cand tu nu respecti? Cum te poti supara pe baiatul ala ca vorbeste urat cand si tu vorbesti ca la usa cortului?
Nu este o atitudine demna de o domnisoarawinking
Cat despre problema ta : da-i ignore total. Explica-i ca tu nu ai de ce sa iti pierzi timpul cu un om ai caror neuroni se misca dintr-o parte in alta ca sa nu aibe el impresia ca are capul gol.
Si ca sfat pentru tine : baietilor nu le plac fetele care vorbesc urat. Trebuie sa fii feminina. Vei avea mai multe de castigat asa

| alexandra2859 a răspuns:

Fato,te dai prea mare si probabil esti un c***t cu ochi.

ce vrei sa ii zici?

inainte sa ii trimiti mesajul asta trebuia sa te gandesti.dar tu ce ai facut?
a trimis ca proasta mesajul si acum te c*ci pe tine de frica.
eu sper sa iti dea o bataie buna sa iti fuga fitele astea.
" sunt foarte frumoasa si toti imi spun asta"
daca esti asa de frumoasa de ce nu ai avut tupeul sa pui o poza cu tine la poza de profil?laughing

as fi zis ca esti de bani gata dar se vede ca nu esti dupa "vocabularul" tau.
daca ai atatea cunostinte de ce iti e asa de frica?

cum sa ii inchizi gura?
du-te si spanzurate, planeta asta nu are nevoie de tine.:*

Răspuns utilizator avertizat
| vitbsk a răspuns:

Chiar, nu te-ai prins, că dacă înmulţeşti firul răului, nu ajungi decât la alte enervări şi rele? - cel mai bun exemplu, postările de aici.

Ca fapt divers, tu nu i-ai dat nici un motiv să se poarte aşa?
Ia, gândeşte-te?

Cel mai bine, este să te calmezi şi să încerci mai întâi să analizezi motivele pentru care ar fi reacţionat aşa.

Apoi să te împaci cu tine.

Cred că, cel mai uşor să scapi de stresul care te distruge, este să o dai cumva la pace.

Să uiţi trecutul şi să mergi mai departe.

Te rog să te calmezi, să laşi enervările şi supărările pentru că te rod din interior.

De ţigară, scapi când reuşeşti să treci peste ura care te urmăreşte.

| Cleopa a răspuns:

Pai daca nu iti da pace jigneste-l si tu cu ce cuvinte iti vin atunci daca vrei sa il jignesti, daca nu spune-i simplu ca tu nu mai bagi in seama toti tampitii si pleci!

| GoBackInFuture a răspuns:

Pai, sincer, nu cred ca te va lovi sau ceva de genul, ca doar e baiat, are o demnitate, dar nu e frumos nici din partea ta sa-l provoci din nou. Puteai sa-i spui in fata ca nu mai vrei sa fii cu el, ca totul apartine trecutului si ca nu te mai intereseaza persoana sa. Oricum, eu zic sa nu-l mai bagi in seama caci n-are rost, daca spui ca se comporta asa. Nu uita! indiferenta doare cel mai tare.

| cristi62 a răspuns:

rolling on the floor iarasi tulaughing serios.i-ai zis destule. pai nu stiu, ia un tricou pe care sa scrie Kiss my a^ss(: sau habar nu am.saraca de tine, ce iti fac baietii astialaughing pur si simplu nu il bagi in seama, sau ca sa il enervezismug ia l pe domnul A si pupal pe obraz chiar in fata prietenului tau, amorezat*osmugrolling on the floor pa^^

| KittyLoveRx3 a răspuns (pentru cristi62):

Haha`. Sincer n`am chef de glume. phbbbbt laughing

| cristi62 a răspuns (pentru KittyLoveRx3):

Nici eu

| CryChristiAN a răspuns (pentru KittyLoveRx3):

De ce jignesti lumea pentru prostia ta infinita? De ce vrei sa te pui in situatii indoielnice? E un subiect bun sa discuti asemenea porcarii pe TPU? Parerea mea e ca ar trebui sa va impacati si tu si fostul tau iubit ca e clar ca si el te place si cred ca, comportamentul lui se trage dintr-un anumit motiv.
Si acum pe bune, iubit?laughing Daca fuseserati iubiti trecearati cu bine de acest obstacol, dar in Romania de! asa este. Scuze daca te-am jignit, dar nu e normal sa discutii asemenea tampenii pe TPU, adica jignesti lumea pentru prostia lor, deci si tu dai dovada de prostie.Impaca-te draga cu fostul iubit si intreaba-l de ce te insulta, vorbeste si cu diriginta ta, directoarea, parintii lui. Sunt o mie si una de cai de a rezolva aceasta cearta.
PS: Am 15 ani si am depasit de mult acest ''stadiu'''. Iti doresc succes si daca ma jignesti crede-ma ca n-ai castigat nimic, dar daca culegi aceste cuvinte ele iti vor schimba viatawinking ( sper sa te prinzi ce am vrut sa zic prin ''iti vor schimba viata'' pana in 20 de ani ).O seara buna.

| KittyLoveRx3 a răspuns (pentru CryChristiAN):

Eu jignesc? laughing Imi pare rau, dar daca voi incepeti ca prostii sa comentati, nu`i vina mea si nici nu tac. Eu am pus intrebarea asta ca sa primesc un raspuns folositor, nu sa incepeti voi sa faceti ca nebunii pe aici/ straight face

| cristi62 a răspuns (pentru KittyLoveRx3):

Ok.poti sa ma injuri de toti mor^ti cand o sa vezi iarasi ca am scris, dar noi nu avem nimic cu tine. din contra tu esti cea care pretinzi ca esti IUBIREA ABSOLUTA.Ps. ia m ai citeste odata textul care l-ai scris

| BonneLess a răspuns (pentru KittyLoveRx3):

Te-ai facut de rusine ca idioata. Vezi-ti lungul nasului. Bazat-o!

| KittyLoveRx3 a răspuns (pentru BonneLess):

M`am facut de rusine? smug Serioss? :o Pai uitee ca nu`mi pasa.batting eyelashes "Bazat-o"? laughing Nu mai spune :O. Te`ai gandit mult la ce sa scrii? smug

| SomeRandomDude a răspuns:

Pt tine e un raspuns clar TOATE-S LA FEL!winking si tu printre elebig grin

| FckYeah a răspuns:

Bravo bravooooooooooooo :*:* Esti cea mai dura. Asa imi place, cu atitudine! FUNDa? laughing)))))))

| Deniii6 a răspuns:

Bravooo! Nu trebuie sa te lasi nici o data in fata unuia ca el! Daca iti mai da mesaje de genu poti sa ii spui:,, Mai dargutule, sa stii ca nu mai sunt aceeasi fata ca acum 2 ani! M-am schimbat, te-am uitat, m-am reindragostit! Tu faci parte din trecutul meu pe care incerc sa il uit!''
Si daca nu il bagi in seama si mai si zambesti asta o sa il termin!winking

| TheVampireGirl a răspuns:

Ii poti spune ceva de genu: off, cati inapti.dar pe un ton calm.asta ii enerveaza pe baieti.winking sper ca te-am ajutat.Succes!:*

| sebi15 a răspuns:

De vorbeai asa cu altu te lua de par si te tundea... Sincer nici tu nu ai fost prea draguta cu el

| KittyLoveRx3 a răspuns (pentru sebi15):

Vaii, ma p*s pe mine de frica, iti dai seama? smug laughing ma tundea maaa smug. Ce sa ziccc raised eyebrows

| Hipstãru a răspuns:

Eu unu, zic ca cel mai destept cedeaza iar tu nu ar trebui sa dai apa la moara doar lasa-l sa spuna ce vrea. Asa l-au invatat parintii lui.Doar spune-i ca daca nu stie sa vorbeasca sa nu mai vorbeasca. Parerea mea.

| KittyLoveRx3 a răspuns:

Pff. m`am hotarat sa nu mai bag in seama prostii ( nu cei care mi-au dat raspunsuri folositoare ), restul sunteti niste tampiti. straight face N`am inceput eu cearta, fraierilor, ci voi ati vrut. Asa ca n`am de gand sa tac. Pace fraierilorr`. _l_

| KittyLoveRx3 a răspuns:

Ce prosti sunteti unii happy Sa stiti ca si-a cerut scuze de 1000 de ori, asa ca nu mai comentati voi ca tampitii. Pentru a 2'a oara va spun ( celor care m`au injuratwinking si ma p*s pe voi ), sa incetati dracu ca ma scarbiti. laughing Pace fraierilorrr`. :* De azi nu o sa ma mai uit la niciun raspuns si nu o sa mai intru deloc pe contul asta deci aveti liber sa injurati peretii smug Mi se rupe de vorbele voastre. :* wave

| andreeacarmenpristavu a răspuns:

Indiferenta doare cel mai tare! Data viitoare cand iti face asa ceva raspunde`i sec : Te cunosc de undeva?:O ....Nu`l baga in seama deoarece nu se poate numi,, baiat" cel care face asa ceva. Nu`i da importanta pentru ca nu o merita :* Funda?

| sebastianos a răspuns:

Sincer dupa mine treburile astea ar trebui sa le vorbesti cu o prietena nu pe un forum...parerea mea! Si cel mai destept cedeaza primul sper sa fii tu aceea.Nu baga prostii in seama

| bubblesofficial a răspuns:

:-))