| IDKMYNAME a întrebat:

Sunt prietena buna cu un baiat de la clasa vecina de ceva luni si am ajuns sa ne intelegem foarte bine. Faza nasoala e ca mi-e incepe sa-mi placa de el si nu vreau asta, mi-e frica ca daca va afla dupa prietenia noastra nu va mai functiona, chiar daca ma place si el. Am fost la un bal organizat de scoala si mi-a adresat niste replici si se cam uita la mine foarte des si speram sa ma invite la dans dar nu a facut-o, dar nu a invitat nici pe nimeni altcineva. A plecat si inaintea ultimei melodii... Ce inseamna? Sunt friendzoned sau e el timid?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil e timid. spune-i ce simți pentru el.

| Xpressurself a răspuns:

Cred ca este timid doar. si daca iti place de el si va afla poate va prinde curaj sa se apropie de tine. nu cred ca il vei pierde, poate veti fi si mai apropiati.

| Daniellllll1 a răspuns:

Tu iti poti da seama mai bine daca e timid. Daca incepi sa simti ceva pentru el, ii zici, in general baietii timizi nu fac primul pas

| Giant123456 a răspuns:

Este timid. Foarte bine dacă vă înțelegeți bine şi sunteți prieteni adevărați.
Întrebarea aceasta este la o categorie greșită. Trebuia să fie la"dragoste şi sex".

| Criss0934 a răspuns:

Probabil este timid, dar tu vrei sa fi cu el? Si eu am avut aceeasi problema iar acum eu si baiatul respectiv(ca care eram prietena foarte buna) nici nu ne mai vorbim.Dar acum depinde de personalitate si orgoliu...Mai mult ca sigur baiatul este timid, succes!