| Sim0nikaaa a întrebat:

Hey TPU:X`!:* Povestea incepe cam asa... Eram la petrecerea de revelion si eram eu si inca 2 fete. Singure intre 10 baieti asa. si eu am pus ochii pe unul. Fata 1 [sa zicem asa] avea prieten si am facut cunostinta cu prietenul ei.Si l-am intrebat pe prietenul Fetei 1 Cum il cheama pe acel baiat. El mi-a spus. S-a dus la acel baiat[ de care imi placea mie] si i-a spus nu stiu cethinking apoi mi-a spus daca nu vreau sa vorbesc cu el da' bine era beat laughing. si mie imi era rusine.Nici nu-l cunosteam si mno. i-am zis ca nubig grin. dar apoi am regretatsad. Asa si am tinut legatura cu acel baiat de care imi place si ii place intr-una sa ma tachineze, sa se joace cu mine [din cate vadlaughing]. Si intr-o seara am jucat adevar si provocare, eu, baiatul de care imi place si inca un baiat.la celalalt Baiat sa-i zicem Y. asa si Y l-a intrebat pe baiatul de care imi place [ sa-i zicem X] big grin asa deci Y l-a intrebat pe X cat la % ma iubeste... iar X a spus 80%. dar apoi a zis asa in >joc:". Bun dupa joc am iesit afar cu ei si X ma tot lua in brate, ma lua de >mana8- si ma tachinathinking Uneori este asa de bland si de cald cu mine:X iar alte`ori este asa de recesad. Ce ziceti oare ma place? sau face asa din lipsa de ocupatie?:-s eu chiar am prins drag de el.puppy dog eyes asa fara sa stiu num`ai ca intr-o zi m`am trezit ca imi era asa dor de elpuppy dog eyes si atunci m`am prins ca am inceput sa tin la el.sad Si nu sunt sigura daca ma place pentru ca el zice tot ce are de zis in fata. si atunci la joc a spus ca a zis asa doar in joacathinking voi ce credeti? oare ma place? sau face asa din lipsa de ocupatiepuppy dog eyes? Rasp cu argument va rogbig grin`!

Răspuns Câştigător
| GmXx a răspuns:

Deci. din start.din cate ai povestit, da te place, si inca multhappy din moment ce te tachineaza happysi e "rece " cu tine uneori, doar ca sa vada daca si tu il placi, sfatul meu, stai mai mult cu el si cand sunteti o data singuri, spune-i tot ce simti pentru el si mai mult ca sigur si el va face acelasi lucru big grin succes :*

| Sim0nikaaa explică (pentru GmXx):

Pfff am vrut sa-i spun tot ce simt de atatea ori dar... nu stiu de ce mi rusine. X_x nu pot`! nu ma lasa sufletu puppy dog eyes`!

| GmXx a răspuns (pentru Sim0nikaaa):

Si ai de cand sa nu ii spui deloc? poate la un moment dat o sa se sature, si o sa stea cu altcineva, si o sa fi "distrusa"

| Sim0nikaaa explică (pentru GmXx):

Pff atunci o sa incercpuppy dog eyes. mersi:*`!