| Pau a întrebat:

Baiatul care mi-a spus ca ma place ma priveste mereu...adica oriunde as fi sau orice as face se uita la mine insistent si ma cam intimideaza. De ce face asa? Si cand ma duc langa el sau stau in fata lui,nu stie ca sa imi spuna,pur si simplu se uita la mine si zambeste,parca s-ar uita in gol. De ce se comporta asa?

4 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Te place foarte foarte mult.

| NuamnumesuntANM a răspuns:

Sigur te place asa sunt si eu cand imi place de o fata:d

| Christy448 a răspuns:

E baiat! Daca ai fi mentinonat si cati ani aveti, ti-as fi putut explica mai bine.Sincer,si eu am facut asa; la prima mea iubire(clasa a 6) cand ma intalneam cu ea,doar ma utiam si zambeam,nu aveam cuvinte,eram timid, speriat; nu stiam ce sa-i spun, cum sa-i aratsad. Incearca sa-i atragi atentia cu anumite lucruri si sa te dai mai mult pe langa el (daca si tu il placi)!

| GoodDay99 a răspuns:

E indragostit de tinehappypuppy dog eyes