| anonim_4396 a întrebat:

De obicei, cand ma plimb pe hol, il vad pe baiatul asta de care imi place stand langa calorifer si mereu ma priveste cand trec. O data, o prietena in care am mare incredere si e amica mea cea mai buna mi-a zis ca a intors capul dupa mine cand am intrat in clasa.Si stau si pe strada cu el si mereu cand mergem acasa si el este in fata mea se uita insistent in spate. Voi ce credeti..ma place?

6 răspunsuri:
| xHeLpErx a răspuns:

Da este logic. Vrea sa fie cu tine dar nu stie cum sa iti spuna sau sa iti arate. Daca sa uita mereu dupa tine inseamna ca te place. Funda primesc?puppy dog eyes

| naitreaba a răspuns:

Nu te place, pff, cum sa te placa? Da'... fi serioasa. DAAAA, nu poti sa deduci asta din tot ce ai spus? happy

| anonimgirl98 a răspuns (pentru naitreaba):

Deci..raspunsul tau care ar fi?laughing

| naitreaba a răspuns (pentru anonimgirl98):

...Ca da, desigur...

| Xenaaaa a răspuns:

Eu cred ca da, nu cred ca se uita asa doar ca 'sa-ti vada formele'.

| xcore a răspuns:

Sunt convins ca te place. Incearca sa te bagi in seama. Poate e mai timid si nu reuseste sa isi faca curaj. totul incepe cu o discutie in drum spre casa.
Bafta