| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca am mai pus intrebarea aceasta, dar vreau sa aflu mai multe pareri! De obicei, cand ma plimb pe hol, il vad pe baiatul asta de care imi place stand langa calorifer si mereu ma priveste cand trec. O data, o prietena in care am mare incredere si e amica mea cea mai buna mi-a zis ca a intors capul dupa mine cand am intrat in clasa.Si stau si pe strada cu el si mereu cand mergem acasa si el este in fata mea se uita insistent in spate. Voi ce credeti..ma place?

7 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Da te place.dar daca nu-i dai semne ca si tie iti place de el, no sa iti spune niciodata.

| isiis a răspuns:

Da dar incearca sa intri in vorba cu el pentru inceput

| CrushBoy89 a răspuns:

Iti spun cu cea mai mare sinceritate...baiatul e amorezat de tine deci DAAAAAAAhappydar din curiozitate..cum il cheama?laughing

| anonimgirl98 a răspuns (pentru CrushBoy89):

Eeee.oricum nu il cunostilaughingce rost are sa iti spunlaughingwinking

| RobinWalker a răspuns:

Buna!
Da cu siguranta te place si nu stie cum sa iti spuna. Poate e rusinos de fel si de aceea nu stie ce sa iti spuna sau cum sa inceapa! Daca te place cu adevarat o sa-si faca el curaj si-o sa vina la tine.
O zi frumoasa!

| LulyXOXO a răspuns:

Cu cea mai mare sinceritate tipu te place laughinglove struck Si eu am pe strada un pusti caremereu se plimba cu bicicleta si se uita mereu dupa mine laughing si spune altora ca ma place... ar trebui sa faci cunostiinta cu ceva prieteni de ai lui si sa ii intrebi pe ei ce crede el despre tine.happy