| mara_4978 a întrebat:

Buna TPU baiatul pe care il plac a aflat ca il plac acum ce pot sa fac imi este foarte rusine sa stau de vorba cu el va rog frumos un raspuns macar pup si multumesc pentru raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| fgch a răspuns:

Nu ar trebui sa iti fie rusine.Acum, daca zici ca a aflat, daca lui ii place de tine o sa te abordeze el(asta in cazul in care nu e timid), si tu va trebui doar sa ii raspunziwinking.Nu ai ce sa patesti daca stai de vorba cu el, incearca sa fii calma, relaxata si totul o sa vina de la sinewinking.Avand in vedere ca baietii rareori refuza ceva, o sa vina el la tine(din nou, in cazul in care ii place de tine si nu e timid). Daca e timid, ar trebui sa mergi tu la el si sa vorbesti frumos cu respectivu. Sper ca te-am ajutat big grin.Bafta >big grin

2 răspunsuri:
| Irinush_6734 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el sa afli daca si el te place. Daca ti-e rusine roaga o prietena sa-l intrebe. Poate iese ceva.big grin.Bafta:*

| Alina3194 a răspuns:

De ce sa-ti fie rusine? nu e nimic rau in a placea pe cineva si e absolut normal. poate si el te place pe tine si poate in curand o sa ai parte de o surpriza:*