| BomBonika_9617 a întrebat:

baiatul pe care il plac s-a intalnit cu mine si cu o colega iar prietenul sau ia cerut nr colegei mele dar si la notat si el in agendacrying...Seara ia tr sms cu cf si dk are pr si chestii din astea sad ea a zis ca nu are pr s nu vr sa isi ffk pentru ca stie ca mie imi este frt drag si nu vrea sa strice prietenia noastra.Eu am pus-o sa il intrebe daca ma place dar el nu a rasp:-s. iar el a zis ca vrea o relatie serioasa cu cineva si sa faca si dragoste la momentul portivit. Ea a zis ca ea nu ar face asa cevahappy dar a zis ca eu, daca as tine frt mult la el dar si el la mine as face dragoste cu el:-s ea ia mai spus ca eu il plac iar el a zis ca stie:-s.eu nu stiu ce sa fk din ce moment stie ca il plac dc vr sa se comby ca alta.probabil nu ma place:-ssad dar eu as vr sa il atrag pe baiatu asta simt ca el este pers portivita, Acum sunt la liceu iar azi a venit la mine la clasa si i-am zis sa-mi arate si mie clasa lui si am mers eu colegii si colega mea la etaju 3 la clasa lui. el se uita cu niste ochi dulci la mine si ma analiza:-s.deci voi ce credeti are rost sa lupt pentru el?sad plss sfaturicrying si cum as putea sa-l cuceresc?sad

Răspuns Câştigător
| PatyKan a răspuns:

Pai, tu sti daca are rost, daca merita...
Nu e putin ciudat ca si-a schimbat comportamentul fata de tine dupa ce i-a zis prietena ta ca ai fi in stare sa faci dragoste cu el? Pe mine asta ma pune putin pe ganduri.
Apoi, se poate ca el sa fi aflat ca esti f indragostita de el si ca "i-ai face pe plac"happy Se poate si sa se fi razgandit si sa inceapa sa simta ceva pentru tine. Nu stiu sa iti spun exact ce sa faci.
Tu asculta-ti inima, dar ai grija sa nu suferi apoi de vreo deceptie din cauza lui.
Dar din cate ai scris tu pe aici, am impresia ca nu prea te iubeste. Poate te simpatizeaza, dar. Cred ca e mai interesat de prietena ta.
Ai grija sa nu se foloseasca de tine happy

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Agentulx a răspuns:

Greu de spus! Suna-l sau vorbeste cu el pe mess si spune-i asa vei putea clarifica situatia.

| zhenkyn a răspuns:

Cam nu prea am inteles despre ce este vorba. Dar cred ca inainte sa faci o alegere gandeste-te bine, nu te lasa condusa doar de sentimente, vezi cum se comporta cu tine, cum se uita la alte fete, principalul e sa nu te grabesti, daca ii placi cu adevarat, el va avea rabdare, dar daca cauta doar sex, atunci va gasi alta "victima".