| xFaith a întrebat:

Buna!
Am o intrebare, adresata fetelor big grin.
Va`u facut vreodata iubitii vostrii geloase?

Răspuns Câştigător
| Xtina19bbb a răspuns:

Da.
de multe ori.
fie ca era vorba de niste priviri adresate fetelor pe strada fie cu anumite comentarii despre fete in prezenta prietenilor lui.
au mai fost si situatii in care vorbea cu niste tipe, despre care amandoi stiam ca-l plac, pentru simplu motiv "sunt foarte de treaba, eu le vad ca niste prietene, nu vreau absolut nimic. vrei sa spui ca nu pot avea prietene?"
dhaaa..de ce crezi ca erau atat de ok?
helau l-)
ma rog, da am fost de multe ori geloasa, important este ca, daca tii la persoana cu care esti, sa iti dai seama cand ai motive intemeiate sa faci "scandal" si cand nu.cu toate ca este greu.cu timpul inveti sa te stapanestihappy

16 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, fiindca intotdeauna am avut incredere nelimitata in partenerul meu.

| madyddd a răspuns:

Nu!

| swagMeOutBitch a răspuns:

Iubitul meu e intreg la minte si nu are chef de copilarii. Daca m-ar insala dc mi-ar spune?

| drogh a răspuns:

Nu m-a facut niciodata geloasa. Nu ar avea un motiv intemeiat si nici nu ar indrazni.

Răspuns utilizator avertizat
| Zuzazozo a răspuns:

Da, de foarte multe ori.Cred ca le place sa ne faca geloase.Fa-l si tu gelos.;-)

| Keith a răspuns:

Nu,pentru ca am incredere in el si stiu ca niciodata nu m-ar insela.

| Different69 a răspuns:

Da, de multe ori.

| Alllllexandra a răspuns:

Dalaughing Toata ziua m'ar face, intentionat ca'i place cum facrolling on the floor Da din dragosteoh go onlaughing Si mai ales ca mie imi place cum incearca sa ma calmezebatting eyelashes

| mel24 a răspuns:

Pai daca nu ne-ar face geloase macar o data inseamna ca nu sunt barbati! ca ei asa sunt obisnuiti! dar daca ar fi invers si noi i-am face pe ei gelosi avem ocazia sa ne-o luam pe coaja :rolling on the floor! asa ca trage si tu concluzia laughing

Răspuns utilizator avertizat
| mel24 a răspuns (pentru radumstain):

Adica? :rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| paceandlove a răspuns:

Da,ne-am certat si el s-a dus la o colega si a inceput sa vb frum cu ea dar a glumit

| MeandYou123 a răspuns:

Dupa ce inveti sa scrii corect, poate-ti spun.

| Annca99 a răspuns:

Da laughing