| Nextone a întrebat:

Fetelor va comvine ca iubitii vostrii sa iasa in cluburi fara voi(daca in acel grup sunt majoritatea baieti sau cel mai des doar baieti). Ce ati face?

7 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Nu ma deranjeaza si nu am treaba cu cine si cand iese el, cat timp nu ma neglijeaza pe mine si nu uita de planurile pe care le-am facut impreuna.O relatie nu inseamna constrangeri sau sa stam lipiti unul de altul.
Si eu ies si inca foarte des fara prietenul meu, asa am facut in toate relatiile pe care le-am avut si nu s-a dovedit o problema.

| Азбука a răspuns:

Probabil nu le "comvine".

| VacutzaRoscata a răspuns:

Da
nu sunt asa disperata ca unele, nici mie nu mi-ar comveni sa ma oblige sa ies numai cu el si atat
plus ca baietii urasc cand fetele sunt geloase si ii tot bat la cap cu telefoane din 5 in 5 minute cu intrebari gen :unde esti, cu cine, etc

| Lexiiii a răspuns:

Pai mie una imi convine,cu toate ca stau cu frica ca o sa cunoasca o fata sau ceva de gen.Dar daca nu ii acord libertate e posibil sa il pierd,la baietii nu le place ca o fata sa stea toata ziua pe capul lor, si mai ales sa nu fie de accept sa ieasa undeva cu baieti.Si pana la urma si tu poti iesi cand iese el cu baieti.Ca sa nu mai simti frica aia.El se duce cu baieti, tu cu fetele si uiti de tot si te distrezi.

| Naty_7022 a răspuns:

Eu am mare incredere in prietenul meu si suntem impreuna de 1 an si ceva dar sunt foarte geloasa.ii zic tot timpul dar incerc sa nu fiu exagerata, si cateodata chiar eu insist sa mai iasa cu baietii sau asa.dar sincer ma gandesc tot timpul ce face si.e cam aiurealaughing

| Alexandra_2188 a răspuns:

Eu am o relatzie d 11 luni si nu acceptam asa ceva ori iesim am2 ori niciunu.fidka in ziua d azi bei o bere doua te ametesti uiti si de iubita/iubit si "faci sa fie bine in mom acela"adica inseli cu prima/primul care iti iese in cale. daca ai o relatie seriosa nu accetzi sa iasa.eu unde merge el merg si eu unde merg eu merge si el...nha acu nu stiu parerea mea asta e...acu fiecare cu parerea lui

| oana_8336 a răspuns:

Mie sicer nu miar coveni...pentru ca in club sunt o multime de fete sa se spenem asa ''disperate''care is cauta jumatatea...deci nu mi-ar placea