| AlCoLiKdEnIsA a întrebat:

Buna TPU
Baieti va plac fetele cu patratele(muschi)? argumentati

Răspuns Câştigător
| Adrian37 a răspuns:

O fata cu patratele e o fata care te tine la respect deci imi place smug

| alexanonimu a răspuns (pentru Adrian37):

laughing) serios? iti place sa te tina fata la respect?

23 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

O gagica care ma poate bate... puteti sa spuneti ca sunt pervers da m-a duc cu gandul al ce iti poate face fata aia daca te culci cu ea si nu te ridici la standardele ai....infiorator
imi plac fetele delicate si inteligente cu care pot vorbi nu alerga 10km

| AlCoLiKdEnIsA explică (pentru shadow72):

Fiecare cu parerea lui oricum am 15 ani si sunt virgina tongue si nici nu ma apuc de batut baieti ar fi pre de tot laughing)))))))

| CristiB93 a răspuns:

Le iubesc chiar, imi plac cele sportive love struck

| RAY a răspuns:

Patratele la buzunar

| raluk27 a răspuns:

Tu ai pus intrebarea pe bune sau vrei sa te lauzi cu mersul pe jos si conditia ta fizica?thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fată cu muşchi?! Păi şi să risc să mă pună la skandenberg? Nu... nu se poate.

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca ai incheieturile tari nu risti nimic happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

Dar dacă ea le are mai " tari " ca mine?

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci deja e ciudat happy

| sayWhaaat a răspuns:

Nu, mie unul nu-mi plac fetele cu patratele...

| Cosmin86 a răspuns (pentru sayWhaaat):

Inseamna ca n-ai vazut niciuna happy

| Raiiiisa a răspuns:

Cred ca fetele trebuie sa aiba partea lor de feminitate, iar muschii sunt pentru baieti.
E foarte bine cand o fata se intretine si face sport, dar nu e bine sa exagerezi.
E foarte bine ca faci sport si te mentii, si eu alerg aproape in fiecare seara si fac exercitii, dar pentru a ma mentine.
Mie una nu mi-ar place sa am muschihappy

| e7d7n7 a răspuns:

Da de ce nu? Aşa s-ar antrena cu mine şi ne-am bate care are abdomenul mai bine definit.

| AlCoLiKdEnIsA explică (pentru e7d7n7):

Ha ha ha
fac sport in fiecare seara fug in jur de 10km sar coarda merg la sala

| e7d7n7 a răspuns (pentru AlCoLiKdEnIsA):

Aş putea spune acelaşi lucru, doar că nu mă omor cu alergatul.

| AlCoLiKdEnIsA explică (pentru e7d7n7):

Am 5km pn la liceu si merg pe jos sunt invatata sa merg mult

| e7d7n7 a răspuns (pentru AlCoLiKdEnIsA):

Păi şi eu merg mult pe jos, pentru că îmi place. Dar nu alerg. E diferenţă.

| AlCoLiKdEnIsA explică (pentru e7d7n7):

Pai dimineata cand ma duc merg, dupamiaza cand ma intorc de la scoala merg si seara alerg big grin

| negat1ve a răspuns:

Una e sa faca sport si sa se intretina, si alta e sa o dea in bodybuilding. Mie unul nu imi plac fetele cu muschi. Repet, cu muschi. Daca e slabuta si are corpul bine definit e altceva, dar nu patratele, sa aiba abdomenul plat da!

| Alice23 a răspuns:

Pe bune?
Fete cu patratele?
Din punct de vedere al meu [sunt fata ] e oribil
daca toate fetele ar avea patratele, baiati de ce ar mai fi?
E stupid.

| dannyttn a răspuns:

Neah...