| Ando1dul a întrebat:

Fetelor ce e mai important intr-o relatie? Aspectul fizic sau cel interior? Si dc

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Cel interior[degeaba esti frumos/frumoasa si prost sau proasta de dai in gropi]

| kagome17 a răspuns (pentru mona):

Ai dreptate..aspectul interior conteza cel mai mult

6 răspunsuri:
| misu a răspuns:

Si ..si...cu exteriorul plusezi prima oara.cu interiorul te afisezi ca, caracter.da funda ca sunt baiat

| Silviu591 a răspuns:

Amandoua, de ce? Pentru ca prima data vezi exteriorul, nu cred ca o sa se apropie cineva de o persoana daca ea e un balaur dar de treaba..si daca este extrem de frumoasa dar proasta tot o sa te plictisesti de ea...deci sa fie intre

| someonelikeu a răspuns:

Ambele are dreptate misu

| Rumi a răspuns:

Si si. Intr-adevar, intr-o relatie trebuie sa iubesti, sa spui cand te deranjeaza ceva, sa nu ai secrete, sa fii amuzant si sa ai simtul umorului. Dar nu strica nici putin aspect fizic.

| Coolgirlexy a răspuns:

Trebuie sa fie o armonie perfecta intre cele (pe gustul fiecarei fete)!