| roberto_4951 a întrebat:

Bine v-am gasit! Am si eu o mare problema! Sunt un tip, am 24 de ani jumate! Si sunt cu o fata de 14 ani jumate de aproximativ 3 luni! Vreau sa mentionez, inca de la inceput ca nu stau cu ea pentru a intretine relatii sexuale! Cel putin nu acum! Mai asteptam...Problema e ca mama ei nu o lasa sa aiba prieten, stie ca vorbeste cu un tip de 17 ani si e normal ca e suspicioasa pentru ca stie cum sunt baietii in ziua de azi! Am incercat sa vorbesc si eu cu ea pe mess, sub anonimat, adica in numele tipului de 17 ani! I-am povestit ca nu am de gand sa imi bat joc de ea si ca o respect! Ne intelegem foarte bine, eu cu prietena, ne iubim si asta e tot ce conteaza! Luptam pentru relatia noastra, chiar daca lumea nu ar vedea cu ochi buni asta! Stim amandoi ca exista o iubire pura intre noi si respect! Intrebarea este, ce putem sa facem, cand va afla mama ei, cine sunt de fapt si cati ani am! Daca nu ma va accepta ce ma fac! Vreau raspunsuri serioase, nu la misto! Mai bine nu raspundeti, daca aveti chef de luat in ras! E o situatie serioasa si destul de dificila! Daca aveti nelamuriri, ma puteti intreba, va voi raspunde! Va multumesc! Sper ca nu v-am plictisit! O zi buna va doresc tuturor!

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu esti intreg la minte omule. Lasa pedofilia la o parte.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Cum naiba sa te accepte femeia aia, cand la 25 de ani nu esti in stare sa fii barbat si sa ii spui adevarul?

Plus ca dragoste nu e intre voi dupa numai 3 luni.Ea, mai ales, e un copil fara minte care se simte super cand le povesteste fetelor ca sta cu unul cu 11 ani mai mare decat ea.

Ea nu e matura nici pana maine, are creierul nedezvoltat si te astepti sa ramana mereu asa...hee hee

Nu esti deloc realist si cred ca e mai bine pentru tine sa iti folosesti farmecele pe alta, care are peste 18 ani!

| ascovit a răspuns:

Oau! @! 0 ani diferenta. Asa am ramas si eu gura casca cand am auzit ca sora unui coleg de al meu are 17 ani, iar el are 27hee hee. Si din cate a aflat se inteelg bine. Cu toate ca e nu a mai mers la liceu, si nici convingerile mamei sale nu au determinato sa isi urmeze scoala miad eparte, uite ca a aparut acel baiat cu, care este impreuna si a determinat-o sa se duca la liceu. Este 100% adevarat. Si nuam scris asta de dragul de a scrie. Tu, ar trebui sa vorbesti cu prietena ta, ea sa ii spun amamei sale ca nu mai este cu tipul ala chatterbox, si peste vreo cateva satamani sa ii spuna ca te-a cunoscut pe tien, si ca ste cu tine, cu toate ca ai o varsta inaintata totusi fata de a ei, pentru. c tine la tine, pentru. ca, si sa spuna ea o prostioara mai mare pe care era sa o faca, inventati voi ceva, si datorita tie a renuntat la ea. Astfel mama sa o sa aiba incredere in tine, si pe parcurs, o sa creada ca ai o influenta pozitivia asupra fiicei sale. Fii de acrod ca nu o sa fie de acord cu relatia voastra chiar daca asa o sa incerce sa dea de inteles. ( sper ca am mentionat ca acea prostioara fata sa ii spun amamei sale, inainte, cum ar fi ca ea ar vrea sa isi fara un pirce nu stiu unde unde sg mama ei nu o sa o lase sau mai situ eu ce, sa o tina lant pana intr-o zi cand os a spuna ca ti-a spus tie pentru. ca te-a cunoscut prin itnermediul unei prietenechatterbox, ea i-a spus si tu ai convin-o sa nu faca ceea ce vrea:-2 ), astfel chiar daca mama sa nu va fi de acord, o sa o lase sa fiti impreuna, in jur de 70% sunt sansele, doar pentru. ai deschide ochii fiicei ei in unele privinte, pe care chiar daca tu esti de acord, ia-te dupa parerea sa, ca sa aiba incredere in tine.

Sper sa te ajute acest mic sfat. Insa ai grija pentru. ca atunci cand o sa mearga la liceu s-ar putea sa nu mai vrea sa fiti impreuna, insa sunt mci sansele daca tu sui ca a t iubeeste sincer.

O zi buna!

| ana_2556 a răspuns:

La varsta ei, ea nu stie ce e aia iubire. Imi pare rau ca iti spun dar asa e. Tu esti matur si intelegi ce sacrificii trebuie facute intr-o relatie, ea nu. Am trecut prin asta si stiu ce zic. La 14 ani, niciun copil nu stie ce inseamna cu adevarat iubirea.

| BuBuRuZaForEver a răspuns:

Cand iubirea e mare nimica nu te poate opri s-o arati! Diferenta dintre ani nu e nimica rau! Cunosc o poveste identica cu a ta! Deci sa-ti explic ea avea 14 ani si el avea 36 ani deci e diferenta mare.Dar sau iubit el sa logodit cu ea lasa ce zicea lumea, nu le-a pasat.Si uite ca acum au 3 copii chiar unu e botezat de mine.Cel mare are 6 anisori si mi-a zis sa-l astept sa creasca ca vrea sa se insoare cu mine.Nu vad nimica rau in relatia ta, ca iubirea nu are oriu! Doar fii atent si nu te juca cu sentimentele ei, sa puna suflet si tu sa o dezamagesti! Si daca e sa afle mama ei dar ea te iubeste cu adevarat e in stare de orice pentru tine si mama ei nu va putea face nimica s-o opreasca sa urmeze marea iubire a ei! Doar tu trebuie sa fii cu capul pe umeri si sa fii langa ea dar sa o lasi sa faca macar 10 clase.Mult noroc! a si fii atent! Daca maicasa e cat de cat desteapta pastrati un timp iubirea in secret! Sa nu te bage pe tine la corupere de minori!

| Bababam a răspuns:

Gogule, fa-ti un control! Vezi ca te aresteaza astia daca are mai putin de 15 ani. Te baga direct la pedofilie. Iti da mai multi ani decat varsta ei

| sweetgirl24 a răspuns:

Buna! Daca o iubesti cu adevarat nu trebuie sa iti fie teama!

| Pralină a răspuns:

Auzi(nu-i la batjocora) ho maaaa! 24-14=10 (aniiiii!) 10 ani diferenta stii ce-i aia? Pedofilie omule...ea abia ii 8-a tu ce fcai gati sau ai gatat facultatea! Normal ca mama ei nu e de acord tu stii ce inseamn 10 ani!? hai sa zicem 6, 7 max 8 ani diferenta daca e sa zicem ca vreti o relatie de cand suteti,, mici"... poate ca tu nu iti bati joc de ea dar punete si in situatia mamei ei ce ar fi daca kopilul tau lumina ochilor tai pe care l-ai crescut de 14 ani iese cu unu care mai are un pic si face pedofilile cu ea(n-am zsstaam zis ca poate ca asta ar crede ea)>
\

sfat:date la fetele de 18 19 20 21 22 23 24...ani!

Răspuns utilizator avertizat
| puffika a răspuns:

Wei ce tot va dati cu parerea ca noi cei de 14 ani nu stim ce este iubirea? ba stim si noi.Credeti ca noi ne indrogostim din vorbe? Nu.Hai ca mai sunt unii neseriosi si se combina asa ca nu au ce face, dar sunt unii care se indragostesc si se ataseaza de o persoana indiferent de varsta acesteia.
NU NUMAI ADULTII SE INDRAGOSTESC, TOATE PERSOANELE.
Daca te iubeste si o iubesti fa ceva! Orice!
Bye!

| sdasfgasgaads a răspuns:

Da cine esti tu irinel columbeanu?

| brunetamea a răspuns:

Nu conteaza varsta, prietena mea avea 13 ani si jumatate cand l-a cunoscut pe prietenul ei, si acum au 8 ani de cand sunt impreuna.dk intr-adevar iti iubesti si respecti prietena, mama ei va intelege asta si va fi de acord cu relatia voastra.bafta

| IrOnHiDe a răspuns:

Deci mama nu-mi vine sa cred, cu una de 14 ani? alte fete nu mai sunt pentru tine acum serioslaughing

| IrOnHiDe a răspuns:

Uite nu am un rasp pentru tine dar te intreb eu ceva:d... unde dau ca sa intreb si eu si sa-mi raspunda altii, adica unde s adau ca sa pun intrebarea? sunt nou aici si nu prea stiu imi zici pls

| corina_7117 a răspuns:

Eu spun sa luptati pentru dragostea voastra daca intr-adevar va iubiti si incearca sa gasesti o solutie sa vorbesti fata in fata cu mama ei, ca sa vada ca ai intentii serioase si ca nu esti ca ceilalti baieti care vor doar sa profite de fetele mai mici ca ei.La inceput e normal sa nu fie de acord,sa se impotriveasca,dar cu timpul isi va da seama ca de fapt nu esti cum credea dumneaei si o sa inceapa sa aiba usor usor incredere in tinewinkingOricum timpul le rezolva pe toate si nu trebuie sa dati cu piciorul la ceva ce ar putea sa fie foarte frumos in viitor doar din cauza ca parintii nu sunt de acord.
Ei reactioneaza asa pentru ca nu te cunosc, de aceea.Dar ia-ti inima in dinti si vorbeste cu mama ei, sa vezi ca o sa fie binewinkingSper ca raspunsul meu ti-a fost de ajutor