| lia.d a întrebat:

Pentru fete:cum ar trebui sa fie barbatul tau ideal, cu care ai dori sa-ti traiesti toata viata?
Pentru baieti:cum ar trebui sa fie femeia ta ideala, cu care ai dori sa-ti traiesti toata viata?

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Baiatul ideal : simpatic, inteligent si intelegator - astea trei insusiri fac un trio perfectwinking.

| User a răspuns:

Sa fie bunadrooling...

la suflet, la sufletwhistling

| bunker a răspuns:

Sa nu existe 'taceri apasatoare'. cand gasesti o persoana cu care, chiar si atunci cand amandoi taceti-te simti bine...than you found something special happy

| Diiana232997 a răspuns:

In primul rand sa ma iubeasca la fel de mult cum il iubesc eu dupa aceea mi-ar placea sa fie dragut, sa fie intelegator, sa fie un bun ascultator.Nu-mi trebuie nici un baiat de bani gata si fitos, un baiat simpatic si iubitor e de ajunsbig grinsmug

| luetA a răspuns:

Sa fie o fata normala.Pare cam usor de gasit dar eu zic ca nu este asa.Singurul lucru pe care majoritatea fetelor il vor sunt banii.Sunt si fete care tin intr-adevar la noi baietii, dar cateodata sunt egoiste si nu vor sa te imparta cu nimeni(dau ca exemplul prietenii). Astfel unii baieti cum sunt mai slabi de inger ca sa nu zic altfel si se lasa purtati ca un animal de companie.La fizic nu am mari pretentii, sa fie o fata placuta la infatisare cu care sa nu iti fie rusine sa iesi in oras.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acestea lucruri sunt schimbat-oare. Odata cu trecerea in viata, cresc si pretentiile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.aschiutta.com Un blog unde ai ce vedea...