| lalalalalalalalalalalaaa a întrebat:

Buna!
Intrebare pentru baieti:cum ati vrea sa fie fata care "v-ar da peste cap"?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Sa gandeasca matur dar sa fie copilaroasa. Sa fie romantica si emotiva. Sa imi arate ca stie cine sunt si ca are incredere in mine. Sa fiu acolo in momentul in care isi scoate masca si incepe sa planga. Sa fiu acolo cand pune cel mai mare pret de pe pamant pe zambetul ei si mi-l ofera mie cadou. Sa fie tandra si sa imi arate clar ca ma iubeste. Fara ocolisuri, fara jocuri. Jocurile se joaca in doi. Nu de unul singur. Vreau o fata sincera si comunicativa. Una care stie ce vrea de la viata si pe cine vrea alaturi. In primul rand sa faca tot ce ii sta in putina pentru a ma face sa ma simt bine. Sa vad ca are initiativa. Sa fie genul care sa aiba o pasiune a ei, un scop in viata. Imi plac fetele care fac lucruri mai deosebite. Sa ma impresioneze in mod natural prin ce face ea. Nu artificial. Conteaza felul in care se aranjeaza. Prefer o fata care se caracterizeaza prin simplitate. Dar o simplitate ce se confunda cu frumusetea si eleganta. Nu imi plac fetele care se imbraca de parca s-ar vinde. Vreau o fata care sa sugereze, insa in mod timid. Nu imi plac fetele indraznete peste masura. De obicei prefer o fata care nu fumeaza si care nu bea peste masura. Apoi conteaza si familia. Si anturajul. Sunt multe aspecte de luat in seama. Eu tin cont si de asemenea aspecte pentru ca nu e de ajuns '' sa ma dea peste cap. '' Voi vrea si o relatie cu ea si trebuie sa tin cont de mai multe lucruri. In primul rand imi place fata care ma face sa ma simt bine in preajma ei. Genul de fata deschisa, zambitoare, comunicativa dar mereu enigmatica.

2 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Poi cum sa fie? sa fie cu zambetul pe buze mereu:X, sa fie romantica, draguta, sensibila, finutza, gigase si (normal ca fara fitewinking ) asta urasc cel mai tare fitele mai ales la fete. Oricum pe mine nu ma intereseaza sa aiba (nu stiu ce corp si mama ce fund sa se intoarca toti baieti cu capu dupa ea

| misu a răspuns:

Iti dai seama doar pe moment... e vb. de intuitie, nu neaparat de aspect...