| valentina_2004 a întrebat:

Intrebare pentru baieti:Cum arata pentru voi o fata frumoasa?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Conteaza sa aiba gusturi bune. Nu conteaza ca e imbracata cu haine de firma de sute de euro sau cu haine foarte ieftine. Conteaza sa arate bine pe ea. Pentru mine cel mai mult conteaza privirea si zambetul. Astea ma dau gata. Vreau sa fie speciala. Parul conteaza foarte mult. Vad multe fete care nu prea se ingrijesc si au parul foarte gras, incalcit, chestia asta ma indeparteaza. Vreau o fata care are idei si e pe cat se poate originala. O fata frumoasa e una care stie sa se ingrijeasca dar nu face excese.

1 răspuns:
| LoveForShania a răspuns:

Cum a spus si @bacemi, o fata frumoasa se ingrijeste, dar nu in excess. Adica te dai cu putin fond de ten, creme dupa baie, geluri de dus din plante etc. Dar nu iti dai cu tone de fond-ten, nu te dai cu atatea creme ca sa ai un bronz frumos. Si dintii trebuie sa fie ingrijiti. ti-ar placea sa vezi un baiat frumos, dar cand deschide gura sa umble mustele pe langa el?