| Bindatiuemil a întrebat:

Cand eram copil, baiat fiind si aveam 10 ani am vizionat pe video un film porno cu un amic. Era prima data cand am vazut sex oral si eram curiosi de feeling. As ca am incercat sa facem si noi sex oral unul altuia. Asa 2-3 secunde fiecare sa vedem cum este. A fost prima si ultima aventura cu un baiat. Acuma sunt casatorit, am 35 ani si 2 copii si intre timp am avut o gramada de relatii numai cu fete.Nu am atractie fata de baieti dar ma mai bantuie gandul ala cu prostia si curiozitatea aia copilareasca pe care am facut-o la 10 ani. Voi ce credeti?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Esti om in toata firea si ca ar trebui sa nu te mai obsedeze un gest facut in copilarie, de 2 copii curiosi.
Ti-as sugera sa le explici copiilor tai, cum sta treaba cu cucul si ce se face, ce nu se face, ca multi copilasi pe aici incep sa se masturbeze pe la 10-11 ani, fara sa aiba habar cat de rau isi pot face singuri.

| Emilian65 a răspuns:

Lasa gandurile de acest gen si gandeste-te cum sa o satisfaci sexual pe sotia ta.

| Frank51 a răspuns:

Stai linistit man, toti baietii au facut asta in copilarie, chiar daca nu recunosc.

Faza e ca abia mai tarziu, dupa ceva timp iti dai seama daca esti atras de baieti sau nu. Evident, poti sa ai o relatie cu o fata si sa fii chiar casatorit, dar sa te bantuie ganduri din astea, pentru ca e complet normal. Si eu mai spun cateodata, "ce fain e tipul ala", chiar daca sunt baiat, spun doar o realitate, un adevar. La fel cum si fetele(unele) apreciaza alte fete. Si cred ca asta e si problema ta, aprecierea si atractia ta fata de acelasi sex se mareste, si probabil de asta incepi sa ai ganduri din astea. Dar din punctul meu de vedere este complet NORMAL.

| FaraNumePls a răspuns:

Stai chill. Erati doi copii prosti laughing acum sunt alte vremuri. Stai linistit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am descoperit laba singur, AnaMaria! Si tot pe la 10 ani. Si sa stii ca de-abia pe la 12 ani am aflat ca se numeste laba si ca o mai fac si altii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anamaria, da-mi unblock please

| Stropdeploaie a răspuns:

Eu cred ca nici nu esti insurat si nici nu ai doi copii..Esti doar un simplu Labar!

| Andreea29042015 a răspuns:

Si eu am facut asta cand eram mica cu o prietena...Dar e okay acum si cea mai nasoală faza e că încă suntem prietene dar nu e panicalaughing))nici una din noi nu am amintit vreodată de ce s-a intamplat cand eram mai mici

| DoamnaIONELAIONELUL123 a răspuns:

Buna sunt doamna Ionelul!
imi poti spune ce ai simtit te-a sufocat penisul copiluli avea bube?