| blodinel a întrebat:

Buna TPU cand incerc sami reformatez PC`ul nu imi apar punctele alea gen... si sa dau SPACE sa imi apara sa sterg disk local C sau D nu stiu de ce... si e a 2 a oara cand il reformatez e nou PC`ul

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Selecteaza din BIOS ca bootarea sa se faca mai intai de pe CD/DVD!
Ca sa intrii in Bios, da un restart la pc si cand apare prima imagine pe desktop apasa tasta F2.
Un tutorial de instalare uite aici http://www.tutorialepc.ro/cum-se-instaleaza-windows-7.html
Bafta! (si nu mai posta la Categoria > Dragoste si Sex )

| blodinel explică (pentru neluL):

Stiu dar eram disperata imi merge pcul ca naiba de greusad

| neluL a răspuns (pentru blodinel):

Asta pentru ca nu il intretii! Dupa ce instalezi sistemul cauta-ma sa-ti dau un program de intretinere a windows-ului si un antivirus daca nu ai. Si nu o sa mai fie nevoie sa-ti reinstalezi windows-ul cel putin 4-5 ani.