| Adi88 a întrebat:

Cand simt nevoia fetele, femeile sa faca sex cel mai mult, cand sunt ff excitate?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cand citesc o carte erotica, cand vad un film romantic sau cand vad un barbat sexy sau cand sunt la ovulatie si vocea le poate induce asta si mirosul transpiratiei a unui barbat sexy

| Andreeush a răspuns:

Atunci cand sunt excitate? laughing

| Adi88 explică (pentru Andreeush):

Pai si, ce le excita cel mai mult?

| Andrei258 a răspuns (pentru Adi88):

CEL MAI MULT SE EXCITĂ ca si noi vizual

| Goete a răspuns (pentru Andreeush):

A dat el raspunsul in intrebare... Ce inseamna sa nu stii sa te exprimi! happy

| minrest a răspuns:

Cand sunt indragostite. Cel mai mult le excita iubirea.

| Goete a răspuns:

Tu intrebi si tu dai raspunsul, adica cand simt nevoia, cand sunt ff excitate?
Normal ca atunci simt nevoia de a face sex, cand sunt excitate, sau tu cand simti nevoia de a face sex, cand esti ff speriat?