| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare serioasabig grin...

De ce barbatii/baietii din ziua de azi simt nevoia sa-si bata joc de femei/fete(e adevarat ca mai sunt si rasariti)? In cazul in care femeile/fetele sunt cumintibig grin.

Răspuns Câştigător
| d33nis a răspuns:

Eu sunt baiat si nu imi bat joc de fete, chiar daca arat eu cum arat, de nici o prietena nu mi-am batut joc pana acum si am 17 ani tongue aia care isi bat joc o fac ca sa para "smecheri" in fata prietenilor/anturajului. Bafta

7 răspunsuri:
| FreakyFred a răspuns:

Am un raspuns serios big grin

Nu inteleg aceasta intrebare.

| PetreConstanta a răspuns:

Si fetele isi bat joc de baieti asa ca - nu exista padure fara uscaturi

| LysaLysa a răspuns:

Domn mr "unbaiat09" eu spuneam in cazul in care fetele sunt cuminti. Esti total pe langa subiect...

| Dak1no a răspuns:

Sall pai de exemplu si eu faceam asemeanea lucruri unei fete pentru ai capta atentia deoarece imi placea de ea!

| Angelblack a răspuns:

Lysa raspunsul asta nu e greu e din cauza ca noua generatie e cam pe al 5 lea drum adrica cam porcoasa acum mai nou uni fac dragoste de la 11 ani numai bolnavi dar uni barbati simt sa isi bata joc de femei fiinda sunt niste slabi dar se simt puternici in prezenta unei femei frumoase dar nu zic ca si unele fete sunt cheie de biserica sunt cam xxx unele deci traim intr-o lume intoarsa

| w3iR a răspuns:

Hmm pentru mai multa atentie stiu eu thinking cu cat ai mai multe prietene esti mai "BoSS" cum s'ar spune

| NewIsAlwaysBetter a răspuns:

Nu cred ca efectiv exista nevoia asta. Segmentul respectiv de baieti care fac treaba asta o fac pentru ca fie fetele le permit, fie pentru ca nu gasesc nimic inteligent de spus/facut.