| cosmin30 a întrebat:

cat de sigura este metoda contului oprit?

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Metoda contului oprit este acea metoda prin care un troll, de exemplu, se trezeste privind de pe margine la userii TPU.E o metoda cu siguranta suta la suta.

Metoda coitului intrerupt, nu este o metoda contraceptiva eficace, dand gres in 27% din cazuri, adica din 100 de perechi care folosesc aceasta metoda, la 27 va aparea sarcina.

Foloseste prezervativul, e mai sigur.

| ywar a răspuns:

Poate vrei sa spui "coit" dar cont daca vrei ti-l inchid astia de nu te vezi. happy Sfantul prezervativ.

| Alcyon a răspuns:

Daca-i spui nevestei sau iubitei chestia asta (despre contul tau oprit), metoda e 100%. In mod sigur n-o sa mai faci sex, decat in vis laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Co conditia sa ai si 30 de ani si sa ai idee ce inseamna "coitus interuptus", inseamna ca si sti ce reprezinta lichidul preseminal si ce poate contine el, deci cum zicea colegul de dinainte. Sfantul prezervativ si nu ai dureri de cap.