| BoomBoomToxic a întrebat:

care este cea mai sigura metoda sa mori?

Răspuns Câştigător
| lo a răspuns:

Ma cam ingrijoreaza intrebarea ta, sper sa fie la caterinca, sa nu ai de gand sa recurgi la acest act.
Daca ai vreo problema mai bine discut-o aici, sunt ff multe persoane care sar in ajutor cu un sfat si o incurajare. Orice problema ai avea stai linistita si nu uita ca timpul le rezolva pe toate. Daca vrei sa vorbesti trimite-mi mesaj.

11 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Tragi un glont in capwinking

| Merilynne a răspuns:

Am pus si eu o intrebare gen asta doar ca sa vad ce parerea au altii (eu nu as vrea sa fac asa ceva).
Dar ce ai draga te'ai saturat de viata?
Capu' sus si treci peste orice obstacol.

| BoomBoomToxic explică:

Nu vreau sa ma omor! doar intrebaaamlaughing

| Fiction a răspuns:

Sa pui pe careva sa te omoare.(Ce, te-ai saturat de viata?)

| Juliebelle a răspuns:

Hei! ce te-a apucat? te doare capu' cumva? cum adica cea mai sigura metoda sa mori? Stai fata draga la tine in banca si nu face tampeniilaughing

| HasisS a răspuns:

Dupa ce iei 50 de pastile, te arunci in apa cu un bolovan legat de gat, in timp ce te scufunzi iti bagi si un glont in cap.MORI SIGUR!

| Rritu a răspuns:

Te spanzuri,
sari de pe bloc intr-o zona fara copaci
te bagi sub apa si te ineci:o
Iti ti respiratia pana mori.
Moarte placuta! :*

| Chiuaua a răspuns:

De plictiseala,te arunci in spatele trenului, iti tai venele cu lingurita, bei 2 l de pepsi apoi bagi repede 2 pachete de mentosane, il injuri pe Moroseanu, te arunci de pe bloc (de desen)...

| Anonim_2871 a răspuns:

Te arunci in fata la trenhappy sau ca sa nu fie dureroasa iei o supradoza de visehappy

| pRaNk a răspuns:

Iti tai "beregata" vena aia din stanga gatului mori instantaneu pe loclaughing

| seby99 a răspuns:

Poi cumpara o sticla de cianura si da-o pe gathappy asta e cea mai sigura mmetoda sa mori.