| NicolED a întrebat:

Câte șanse sunt să rămâi însărcinată dacă folosești prezervativul? Ce trebuie să se întâmple mai exact în timpul actului sexual că să rămâi însărcinată?

Răspuns Câştigător
| SergiuBoss11 a răspuns:

Spermatozoizii ar trebui sa treaca prin sacul polinic si sa fecundeze ovulul, dar asta se intampla numai daca prezervativul se sparge.
pe scurt trebuie ca sperma sa-ti intre in pasarica.

3 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Nu rămâi, decât dacă se sparge prezervativul.
Trebuie să-şi dea drumul în tine, dacă vrei să rămâi.

| darrio2007 a răspuns:

Cu prezervativ, 0.

| raMLesS a răspuns:

Păi dacă faci cu protecţie ( Prezervativ ) sunt şanse de 0% să rămâi însărcinată, dar dacă prezervativul se sparge s-ar putea să rămâi, şansele sunt destul de mari, nu-ţi pot spune în procente.
Ca să rămâi însărcinată el trebuie să-şi dea drumul în tine ( să ejacueze ) depinde şi de femeie, altele se chinuie să facă laughing deci sunt şanse de 90% - 100% să rămâi zic eu.
Pa, pa!