| scorpiaX a întrebat:

ce a-ti face daca a-ti intra peste iubit/iubita in camera si l-ati prinde ca se uita la pornografii?
cum ati reactiona?
ce i-ati zice?

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Este normal, m-as alatura ei si am pune in practica

| RainmakerX a răspuns:

Tinand cont ca sunt baiat... as fi ceva gen "Wow" dar atat. Nu e mare lucru pana la urma urmei. Daca se uita la asa ceva atunci inseamna ca ii lipseste lucrul respectiv. *stii tu*

Ce as zice? "Scuze" cred. Si as iesi din camera. Oricum respectivul/a o sa se simta naspa dupa ce "a fost prins/a". Ce rost mai are sa spui ceva?

Stii si tu... "Sa arunce primul cu piatra cel fara de pacat"

| Oana92 a răspuns:

As vrea in primul rand sa aflu de ce a vrut sa se uite la filme porno si daca e satisfacut de sexul cu mine.

Poate omul avea chef sa se simta bine fara sa faca sex, poate a dat din greseala peste el si i-a starnit curiozitatea si s-a uitat la mai mult, poate cauta idei pentru relatia noastra sau poate nu e destul de satisfacut de sexul cu mine.

Daca ar fi valabila ultima varianta, as incerca sa aflu ce pot face pentru a imbunatati situatia. Daca e altul motivul...ma uit si eu cu elwinking

| Mieeez666 a răspuns:

"Vezi iubi, asta o sa facem noi"

| DumnezeuTatal a răspuns:

M-as alatura.

| Andreeas_Andreeas_1997 a răspuns:

Presupun ca nu a fost o intrebare aleatorie, ai intrat peste iubitul tau cand se uita la d alea laughing

| Nonzen a răspuns:

Băi nesâmțâtule, te uiți la porno fără mine!? laughing laughing