| Brotacel12 a întrebat:

Cum ati reactiona daca iubita voastra s-ar saruta la adevar si provocare cu unul de circa 3 ori, el i-ar pune mana pe fund, iar ea nu s-ar opune, desi are iubit, iar el i-ar zice fetei ca o place 100%?

Răspuns Câştigător
| Panfil_Marina_1995 a răspuns:

Chestia cu provocarea nu prea înseamnă nimic, partea cu fundul, aici îmi e greu de explicat, dar totuși o fac.
Deci, dacă nu se opune înseamnă ca:
1.ca îi place
2.ca ia mai făcut asta, iar el nu înțelege că trebuie să înceteze
3.Stie că este un nesimțit și că nu v-a înceta
4.Se așteaptă sa-i spui tu ceva

Eu, te sfătuiesc să o urmărești, că poate te înșeală cu el, dar trebuie să ai grijă, și ar după ce afli (dacă te-ar înșela)și este pozitiv, trebuie să îi dai semne că ti-ai dat seama, sau sa te despărți de ea

Fundă?

12 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Ai citit "Ultima noapte de dragoste"?

| KodrutZ a răspuns:

As scoate telefonul/camera video si le-as propune pe loc sa o facem in trei si sa filmam. Daca ala s-ar codi, l-as scoate in suturi afara. Daca ea ar zice da si ala ba, i-as da ei papucii. Daca ar fi amindoi de acord, i-as sodomiza pina le sar ochii din cap si dupa aia le-as da cu flit.

| AdiNutuu a răspuns (pentru KodrutZ):

Prea multe filme porno bosslaughingrolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru KodrutZ):

Kodrutz a inceput sa iasa din dulap! Nu ne-ai spus ce s-ar intampla daca ar accepta doar ala, dar cred ca ai facut-o intentionat, ca sa ne pui la incercare, imaginatia.

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca ar accepta doar ala l-as trimite sa se pregateasca si as pleca cu aia de acolo. happy

| RAY a răspuns:

Tu ai vrea o asa iubita sincer?

| SergiuBoss11 a răspuns:

As lega-o si as face o partida de amor cu douasurprise"fomei" in fata ei.laughing...
daca "te-ar fi placut 1%" ii tragea mare palma aluia.
fa-ti treaba cu ea, dar nu iti pune inima in jocwinkingfiindca vei avea numai de pierdut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta sigur nu va deveni sotie ci dama de companie

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Naspa iubita ai laughing

| loveM a răspuns:

Eu nu as ierta-o. Adica de la prima provocare ar fi trebuit sa nu se mai joace si daca zici ca l-a lasat sa-i puna mana pe fund si ea nu se opunea, e clar ca i-a placut. Mai bine te-ai desparti de ea, deja ala o place poate si ea pe el si o sa te paraseasca la un moment dat.

| 98Gabriela a răspuns:

Nu aș ierta-o aș face-o să-i pară rău.aș proceda exact cum a făcut ea

| Tinnadream a răspuns:

Ii place de el, sau sa fie in centrul atentiei nu cred ca ai nevoie de ea daca speri la ceva serios.