| fumsipraf a întrebat:

Buna TPU.ce ar vrea sa insemne daca o persoana ma atinge pe brate si se apropie foarte mult de mine cand imi vorbeste?

10 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Vrea sa se apropie de tine, probabil sa te cucereasca.merge?

| oprescudorin11 a răspuns:

Depinde in ce stadiu va aveti. Daca o face 'fortat', mi se pare o persoana libidinoasa. Eu am oroare de asa ceva. Daca ai avut vreo relatie intima cu persoana, e ceva absolut normal.De mine, chiar barbat fiind, nu am permis nimanui, apropieri de acest gen :in public sau la prima vedere, nici ca e femeie, de la barbati :nici atat.Nici macar femeii iubite nu i-as permite sa se comporte libidinos. Taina iubirii, nu asa se manifesta! In pat e alta treaba.Pe bune, pe mine ma si inhiba, ma si scarbesc astfel de gesturi! Sunt chestii care se simt, amiabil(de comun acord-cand, unde, cand!). Fa diferenta intre acestea!

| darriya a răspuns (pentru oprescudorin11):

laughing) mor.adica daca te atinge pe umar o iubita ti-e scarba?laughing)pai atunci de ce mai stai cu ea, eu cred ca tu n-ai iubit niciodata cu adevarat si nu mi se pare ceva libidinos, ai ceva probleme mental!

| oprescudorin11 a răspuns (pentru darriya):

Posibil ca tu ai 'ceva mental ', daca intrebi atunci. Eu ti-am explicat toate variantele. Daca ma atinge o ne-iubita, crede-ma ca 'Mi-e tare scarba!
Daca tie-ti place (invers ) sa te pipaie toti, nu mai intreba macar! Ti-ai raspuns singura!

| darriya a răspuns (pentru oprescudorin11):

Te contrazici singur.ai zis ca ti-e scarba si daca te atinge si iubita ta, pune-ti ochelarii taica.si n-am zis ca accept sa fiu "pipaita"am zis ca ating persoana cu care vorbesc pe umar, nu ca pipai sau ca sunt pipaita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca nu vede si nu aude foarte bine.

| darriya a răspuns:

Unele persoane asa se "manifesta", eu de cate ori vorbesc cu cineva il/o ating pe umar cand imi iau ramas bun, nu pot spune ca fac voit, pur si simplu e ceva ce nu pot controla.asa poate si la el, dar te si place nu-ti spune iti arata prin atingeri daca te mai si priveste intr-un fel (ii lumineaza ochii, e clar)

| InspiratieDIY a răspuns:

Unele persoane pur si simplu asa sunt cu toata lumea, dar altele au o simpatie pentru acea persoana.
Astfel, daca asa se comporta si cu alte persoane din jur, atunci asa e el /ea
Daca numai cu tine face asa, e clar ca te place si ii place compania ta, ii place sa te simta aproape happy

| fumsipraf explică (pentru InspiratieDIY):

Si eu ce sa fac? sa fac si eu asa ca sa ii dau de inteles ca il plac sau mai bine sa astept sa mai incerce el vreo alta metoda sau un pas mai mare?

| MamaNegri a răspuns:

Daca e de sex opus vrea sa te cucereasca. Daca nu vrea doar sa se imprieteneasca cu tine. Alta posibilitate e aceea a firii unei persoane. Exista persoane care sunt mai "lipicioase".