| Torylalala a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i fac iubitului meu? implinim un an de cand suntem impreuna

Răspuns Câştigător
| andru10best a răspuns:

Un jurnal in care sa lipesti poze si sa scrii gandurile si amintirile pe care le-ati trait in primul vostru an impreuna.
Sau daca este iubitor de ciocolata, cumpara-i 12 ciocolate si scrie pe fiecare un mesaj despre fiecare luna in care ati fost impreuna.

| Torylalala explică (pentru andru10best):

Imi place mult ideea cu jurnalul..cred ca o sa fie o surpiza placuta... merci

3 răspunsuri:
| aleahimk a răspuns:

Buna! Multi inainte si sa fiti fericiti! big hug I-ai putea lua un ceas. Daca poti, i-l poti grava cu un mesaj/declaratie de cateva cuvinte, pe spate; cred ca i-ar placea foarte mult. Depinde si de el cum este... mai romantic, sensibil, nu orice cadou ii ajunge la suflet. Poti opta si pentru un tricou personalizat cu cateva cuvinte, o perna cu poza voastra preferata, o cana cu un colaj de fotografii sau un mesaj, cum iti place. Eu pana acum cam asta i-am luat si i-au placut.