| dafy a întrebat:

Buna
dragii mei se apropie ziu prietenului meu si nu am nici cea mai mica idee ce ii pot oferi.voi ce i-ati oferi partenerului sau ce i-ati oferit pana acum.va rog din tot sufletul sa ma ajutati si promit ca dau VOT la toate raspunsurile si FUNDA la cel mai bun.
multumesc anticipat si astept sugestiile voastre.
pupici

3 răspunsuri:
| LaRiiuU a răspuns:

Asa sunt si eubig grin. Adica in curand se apropie ziua iubitului meu. Saptamanile trecute ne plimbam si neam oprit pentru ca vazuse un ceas. Asa ca m-am gandit ca ar fi o idee buna, dar prea putin romantica. Asa ca m-am gandit sa mergem la un karaoke unde eu pot sa-i cant o melodie de iubire si sa i-o dedicbig grin. Ai putea sa incerci si tu amandoua lucruri sau in loc de ceas fii atenta si vezi cam cei place lui. Inainte sa-mi vina ideile astea vroiam sa inchirez o masina gen ferrari pentru o ora, doua si sa se plimbe cu ea, deoarece la baieti le plac enorm masinile.

| Capsuinkaadulcicaa a răspuns:

Eu ia-m cumparat un ceas si o inimioara pe care scria y love ubig grin!

| Pinkky23 a răspuns:

Pai... cel mai frumos cadou ar fi : I-ai pregati o petrecere surpriza cu toti prietenii lui si persoanele pe care nu le-a mai vazut de mult timp! O alta idee : Ai putea pregati o seara romantica pentru aman2 happy! O alta idee : Sa il iei intr-o zi cu tine la cumparaturi si ceea ce ii place si nu-si poate dezlipi ochii de pe ea... sa i-o cumperi happy! O alta idee : Baietilor le plac foarte mult ceasurile! I-ai putea cumpara unulwinking P.S : Sper ca ti-am fost de ajutor!